معرفی رسمی اتومبیل واکسهال آسترا، برسی کامل و مشخصات اتومبیل

ما امروز قصد داریم تا در یک تریلر بسیار کوتاه به شما اتومبیل واکسهال آسترا را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم و با تمامی مشخصات داخلی و خارجی این اتومبیل بیشتر آشنا شویم. همراه ما باشید با برسی بیشتر این اتومبیل جدید و معرکه.

اتومبیل واکسهال آسترا یک اتومبیل بسیار عالی و شگفت انگیز است که قرار است دو مدل نمونه معرکه از آن تولید شود و در سال ۲۰۲۲ به فروش برسد. این اتومبیل در گذشته دارای یک موتور الکتریکی قدرتمند بود لی حال این اتومبیل دارای یک مدل جدید می باشد که موتور آن الکتریکی نیست بلکه بنزینی می باشد.

نسخه هایی با موتورهای بنزینی و دیزلی بسیار کارآمد در ترکیب با گیربکس های شش سرعته دستی و هشت سرعته اتوماتیک بهینه شده برای اصطکاک نیز از ماه آینده قابل سفارش خواهند بود.

آسترا جدید سنت واکسهال را ادامه می دهد که همیشه فناوریهای نوآورانه و پیشگامانه ای را برای کلاس کامپکت به ارمغان می آورد که برای همه مقرون به صرفه است-همچنین در ارائه پیشرانه آن. این اتومبیل می تواند سنت خود را برای همیشه ادامه دهد و در جایگاه بسیار بالایی قرار بگیرد و به یک اتومبیل پر طرف دار و معروف تبدیل شود.

همانطور که گفته شد این اتومبیل دو نمونه از نوع بنزینی خود منتشر می کند که نمونه اول آن دارای خصوصیات بسیار خوبی می باشد ؛نوع اول: پیشرانه ۴ سیلندر ۱٫۶ لیتری ۱۸۰ اسب بخار تولید می کند. موتور الکتریکی تا ۱۱۰PSPS کمک می کند. نیرو از طریق گیربکس راحت هشت سرعته اتوماتیک به محور جلو منتقل می شود. ۰تا ۱۰۰ این اتومبیل در کمتر از ۷٫۷ ثانیه به وقوع می پیوندد . و حداکثر سرعت آن ۱۴۶ مایل بر ساعت می باشد.

نوع دوم هم دارای خصوصیات بسیار خوبی و منحصر به فردی است ولی قدرتی که اتومبیل دارد از نوع اولی کمتر می باشد؛ نوع دوم: موتور بنزینی ۱۵۰ اسب بخار کمک می کند و نیز دارای بدنه منحصر به فردی است که سرگرمی خوبی برای راننده ایجاد می کند. ۰ تا ۱۰۰ آن در کمتر از ۷٫۹ ثانیه به وقوع می پیوندد و حداکثر سرعت آن ۱۴۰ مایل بر ساعت می باشد.

البته نوع الکتریکی این اتومبیل برای مسیر های درون شهری بهتری است زیرا به دلیل داشتن یک موتور جدید الکتریکی ۱۲٫۴ کیلو وات ساعتی می تواند تا حداکثر ۳۵ مایل مسافت را طی کند.

هر دو نمونه اتومبیل دارای گیربکس های اتوماتیک هستند که نوع اول دارای گیربکس ۸ سرعته  و نوع دوم دارای گیربکس ۶ سرعته تمام اتوماتیک می باشند.

این دو اتومبیل ، دو اتومبیل الکتریکی جدید است که دارای مصرف سوخت دیزلی و بنزینی هم می باشند و قرار است تا این اتومبیل همانطور که گفته شد سنت اتومبیل ووکسال آسترا ادامه دهد . با تمامی این گفته ها در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این اتومبیل جدید و معرکه را تماشا کنید و شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید، امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.