ماشین های X3 M و X4 M شرکت BMW با قدرت 503 اسب بخار از راه می رسند

دو اتوموبیل جدید X3 M و X4 M شرکت BMW در اواخر سال 2019 و یا اوایل سال 2020 عرضه می شوند و هر دو خودرو کراس اوور (Crossovers) جدید با تریم های بی نظیر و توانایی های عالی می توانند در مدت زمان 4 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت برسند.

کمپانی BMW در روز سه شنبه آخرین خودروهایی خود را در پی تلاش بسیار زیاد و کمی بی رحمانه خود و برای پر کردن هر روزنه ممکنی از بازار خوودرو ها معرفی کرد، با رونمائی از اتوموبیل های جدید 2020 X3 M و X4 M خود.

این اسامی برند M نیز در این دو مدل به این نکته اشاره می کند که این خودرو ها دارای یک موتور 3.0 لیتری با موتور توربوشارژ I6 هستند که در یک تریم پایه 473 اسب بخار و 442 پوند فوت گشتاور را تولید می کنند.

هر دو خودرو کراس اوور می توانند در 4.1 ثانیه به حداکثر سرعت 60 مایل در ساعت دست یابند، و آنها را برای رسیدن به حداکثر سرعت 174 مایل در ساعت طراحی کرده اند.

اگر این برای شما به اندازه کافی مناسب نباشد، BMW همچنین تریم های مسابقه ایX3 M و X4 M را نیز ارائه می دهد که با قدرت فوق العاده 503 اسب بخاری آن ها را به سرعت بالاتر از 177 مایل در ساعت می رساند.

قدرت از هر موتور راه اندازی شده از طریق سیستم انتقال دنده اتوماتیک هشت سرعت، M-tuned تنظیم می شود و از طریق یک سیستم جفت دیفرانسیل برای چرخ های جلو و عقب به پیش رفته و در نهایت از چر خها به خیابان ها و جاده منتقل می شود.

مدل های جدید M همچنین از فن آوری اطلاعات پیشرفته BMW iDrive 6 برای سیستم مانیتورینگ و نظارت استفاده می کنند.

یکی از جالب ترین قسمت های این خودرو که از تکنولوژی های فنی جدید و خوفناک BMW است، این واقعیت است که سر سیلندر موتور توسط پرینتر 3D چاپ شده است.

این اجازه می دهد که BMW به انجام کارهایی بپردازد که قبلا نمی توانست آن ها را انجام دهد و اجازه می دهد که سر جدید سیلندر موتور نسبت به گذشته بسیار بهتر و مستحکم تر باشد.

این همچنین با جادوگری مهندسی دیگری نیز همراه است، که اجازه می دهد تا موتور S58 تا 7200 دور در دقیقه بپرخد. برای یک کراس اوور بد نیست، نه؟

در زیر ویدئویی از ماشین جدید ماشین 2018 BMW X3 را مشاهده کنید:

ماشین های بی ام دبلیو X3 M و X4 M به همراه نیروی افزوده شده، سیستم تعلیق خودرو را ارتقاء داده اند، از جمله کنترل کننده های الکترونی در هر چهار گوشه برای حفظ تعادل و کنترل بهتر.

استاندارد X3 M و X4 M بر روی چرخ های 20 اینچی رول شده است، در حالی که تریم مسابقه ای آن ها را تا 21 اینچ افزایش می دهد.

در زیر می توانید ویدئویی از برخی از ویژگی های اتومبیل BMW X4 2019 را ملاحظه کنید:در داخل، نشان های مورد نیاز مخصوص تریم M، صندلی های اسپورت داخلی را تزئین می کنند، اما در این صورت، کابین این خودرو ها نسبت به همتایان کراس اوور غیر تریم M نیز زیاد متفاوت نیست.

این بخش کابین شامل فناوری اطلاعاتی و نمایشی این خودروها است که سیستم iDrive 6 BMW را در مرکز جلویی خودرو نمایش می دهد.

تولید نسخه های M X3 و X4 از آوریل 2019 در کارخانه BMW Spartanburg در کارولینای جنوبی آغاز می شود.

BMW هنگامی که به قیمت گذاری می پردازد کمی محتاطانه عمل می کند، اما ما انتظار داریم که قیمتی در حدود نسخه های فعلی M40i را به همراه داشته باشند.

در زیر می توانید مجموعه عکس های این دو مدل X3 M و X4 M شرکت BMW را مشاهده کنید:برای مطالعه بیشتر ماشین های الکتریکی مدل X و مدل S تسلا، با قیمت مناسب و تریم های قابل آپدیت و یا رونمائی از اتوموبیل تمام الکتریکی جدید استون مارتین، خودرو سدان Rapide E را مشاهده کنید.

... توضیحات کامل