بازی Battlefield V حالت battle royale همایش Gamescom 2018

تریلر جدید بازی Battlefield V و بررسی حالت battle royale، برای همایش Gamescom 2018

مجموعه تریلر جمع آمری شده از بازی Battlefield V که در آن عمل و گیم پلی بازی مشاهده می شود و به حالت نبرد Royale در این بازی اشاره دارد. در این تریلر دو دقیقه ای چیزهای خیلی بیشری در حال انجام و همینطور برای به تصویر کشیده شدن است.

اکنون بازی محبوب Battlefield V فقط یک تریلر داغ جدید برای هیجان زده کردن طرفداران شخص اول تیراندازی را ارائه کرده است.

کمپانی EA DICE در روز پنج شنبه برای اعلام آمادگی برای کنفرانس Gamescom 2018 در اروپا، مجموعه تریلر Rotterdam این بازی جدید را منتشر کرده است.

تریلر آماده شده است تا با مجموعه گیم پلی و صحنه های مختلف و همچنین نمایش نقشه به صورت Rotterdam بازی را به نمایش بگذارد. قسمت battle royale این بازی کاربر پسند اشاره دارد به سبکی خاص که در آن می توانید به عنوان آخرین نفر و با کشتن تمامی بازیکنان دیگر، بازیکن پیروز میدان باشید.

در انتها ویدئو، سپس، پس از پایانی اشتباه، یک تصویر هوایی از یک حلقه آتش در اطراف گروهی از سربازان را نشان می دهد، که این ممکن است اشاره به حالت بازی نبرد royale داشته باشد، که این بازی در همایش کمپانی EA به نام E3 2018 منتشر شد.

با موفقیت بزرگ در زمینه بازی هایی مانند: Fortnite و Battlegrounds PlayerUnknown (PUBG)، اکنون حالت نبرد Royale بازی Battlefield V نیز دارای توان بالقوه ای است تا نظر بسیاری از گیمرها و بازی دوستان را به خود جلب کند.

شما می توانید تریلر بازی محبوب و پر طرفدار Battlefield 5 را در اینجا ببینید، همچنین در این قسمت می توانید ویدئو بررسی بازی Battlefield 5 را به عنوان یک بازی بسیار محبوب و Shooter مشاهده کنید.

Battlefield V در تاریخ 19 اکتبر برای Xbox One، PlayStation 4 و PC راه اندازی خواهد شد.

6.5 هزار بازدید 6 سال پیش بازی تکنولوژی ویدئو ویدئو های بازی
... توضیحات کامل