برنامه ActionDash 3.0 با ویژگی های جدید مصرف شما از موبایلتان را کنترل می کند!

آپدیت جدید برنامه ActionDash 3.0 با حالت فوکوس جدید و محدودیت برای برنامه ها از راه می رسد. با استفاده از برنامه جدید ActionDash 3.0 و دستیار جدید اعلان مصرف، به راحتی می توانید مصرف اینترنت گوشی خود را در طول روز کنترل کنید. اگر جزوء آن دسته از افرادی هستید که تلفن همراهتان مدام حواس شما را به خودش جلب می کند و شما نیز قصد دارید تا از این حواس پرتی دور باشید، این برنامه یک انتخاب عالی و مناسب برای شما است. همچنین با استفاده از این برنامه می توانید از ویژگی هایی مانند تم تاریک و محدودیت برنامه ها نیز بهره مند شوید.

برنامه ActionDash 30 با مصرف موبایلتان کنترل

در ابتدا شما باید چه چیزی در مورد این برنامه ActionDash بدانید؟

  • آپدیت جدید ActionDash 3.0 امروز عرضه می شود.
  • به روز رسانی شامل حالت فوکوس، محدودیت زمانی برنامه ها و دستیار مصرف (Usage Assistant) می باشد.
  • Usage Assistant یک اطلاعیه مداوم است که به شما کمک می کند تا اطلاعات مربوط به استفاده از اینترنت را در هنگام استفاده از تلفن همراه خود مشاهده کنید و آن ها را بهتر کنترل کنید.

ActionDash، توسط توسعه دهنده Action Launcher، کریس لیسی (Chris Lacy)، سلامتی دیجیتال را برای دستگاه های اندرویدی بقیه ما به ارمغان می آورد، برای آن دسته از کسانی که از یک دستگاه اندروید پای استفاده نمی کنند.

از آنجا که این برنامه اولین بار در ماه ژانویه عرضه شد، به طور مداوم بهبود یافته است و تا به امروز، جدیدترین به روز رسانی 3.0 آن در دسترس است، که بسیاری از ویژگی های جدید را به ارمغان می آورد، از جمله ویژگی های دیجیتالی مانند به رسمیت شناختن حالت Focus.

همچنین ویژگی های دیگر مانند محدودیت زمان برنامه، قابلیت اطلاع رسانی مستمر جدید و تم یا حالت تاریک نیز از پیشرفت های دیگر موجود در به روز رسانی هستند.

قابلیت اطلاع رسانی مستمر جدید، یک ویژگی بتا به نام دستیار مصرف یا (Usage Assistant) است که به شما امکان می دهد تا اعلانات تلفن همراه خود را بهتر کنترل کنید و یک نگاه دائمی از زمان استفاده از برنامه ها را بر روی نمایشگر شما نشان می دهد تا ببیند که تا کنون و چه مدت زمان از برنامه فعلی استفاده کرده اید، چیزی که می توانید شروع به استفاده از آن کنید تا استفاده از توییتر و یا اینستاگرام خود را کاهش دهید.

حالت تمرکز یا (Focus mode) مانع از باز کردن برنامه های خاصی می شود، البته در زمانی که فعال باشد، چیزی که شما می توانید از پانل تنظیمات سریع برای فعال سازی آن آسان استفاده کنید، این برای مواقعی مناسب است که شما نیاز به ترک حواس پرتی های اطراف خود دارید و می خواهید تا بدون حواس پرتی و با تمرکز و فوکوس کار خود را انجام دهید و به پابان برسانید.

در حالی که حالت Focus در لانچر با آیکون های خاکستری کاملا مشابه نیست، این باعث جلوگیری از بازکردن برنامه ها با یک نمایش GIF مانند می شود تا شما را از وسوسه دور کند تا به اهداف خود برسید.

به روز رسانی از تاریخ 28 ژوئن، از طریق Google Play آغاز می شود.

با استفاده از این به روز رسانی، تم دارک یا حالت تیره که قبلا به صورت Premium-only بود اکنون برای همه کاربران در دسترس است، در حالی که به جای آن تم تاریک برای نمایشگر های AMOLED فقط premium است.

شما در این لینک می توانید برنامه رایگان ActionDash را دانلود کنید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که تم تاریک یا حالت تیره در اندروید جدید گوگل چگونه است و چه کاربردی دارد؟ و یا برای بهبود عمر باتری موبایل خود از حالت تاریک این برنامه های داخلی اندورید استفاده کنید! و یا 12 ویژگی اندروید پای که می توانید در مورد آن ها هیجان زده باشید! و یا 5 قابلیت جدید اندروید Q که باید در مورد آن ها بیشتر بدانید.

ویدیوها و مطالب مشابه