سینمائی بازی After the Fall

نگاهی به تریلر سینمائی بازی جذاب After the Fall

بازی After the Fall یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز است که به تازگی تریلر جدید از این بازی جذاب منتشر شده است که شما را بسیار زیاد شگفت زده می کند. این بازی جذاب در ژانر اکشن ، ماجراجویانه و زامبی وار به وقوع می پیوندد. این بازی جذاب دارای داستان شنیدنی می باشد. همراه ما باشید تا با داستان و گیم پلی این بازی جذاب بیشتر آشنا شویم.

 داستان بازی از جایی شروع می شود که شما عضو یک گروه بازمانده می باشد که از دست زامبی های خون آشام زنده مانده اید.

داستان به اینگون روایت می شود که دنیا توسط یک ویروس بسیار عجیب به دنیای زامبی های بی رحم تبدیل شده است و شما ماموریت دارید تا با افراد دیگر که دوستان شما می باشند به دنبال پناهگاه های مناسب و یا به دنبال پادزهری برای از بین بردن این ویروس و حتی زامبی ها باشید.

یکی از دوستان شما منشی از مواد را پیدا می کند که برای ساخت پاد زهر مناسب است ولی هنگام برداشتن وسایل با تعداد بسیار زیادی از زامبی های آنجا مواجه می شود که شما او را نجات می دهید و دوستان خود در حال فرار هستید.

دوست شما همه چیز را برای شما و دیگر دوستان می گوید و حال کار شما برای رسیدن به آن وسایل بسیار سخت و سخت است زیرا...

سانده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا بازی جذاب و سرگرم کننده ی برای گیمران بسازد که به سبک وحشت و زامبی علاقه مند هستند.

شما باید تمامی تلاش خود را در این بازی بکنید تا به موفقیت های بسیار زیادی دست یابید از مراحل بازی و لذت ببرید.

حال می خواهیم با بخشی از مشخصات فنی بازی روبه رو شویم.

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده از موتور گرافیکی مناسبی استفاده کرده است که حتی به کوچک ترین چیز ها و حتی زخم های صورت کاراکتر های بازی به خوبی مشخص است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی بسیار عالی است و در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از بهترین جلوه های ممکن برای این بازی جذاب استفاده نموده است که به محیط بازی ژانر وحشت بیشتری افزوده است.

محیط بازی بسیار بزرگ و کمی ترسناک است که به گیمر این بازی، هیجان بسیار زیادی منتقل می ند.

موسیقی و صداگذاری در چنین ژانر های بازی، نقطه قوت می باشد و سازنده در این بخش بسیار عالی عمل کرده و توانسته است هم چیز را مطابق با داستان بازی بسازد که گیمر از بازی کردن لذت ببرد.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، به بازی های هیجانی و زامبی وار علاقه دارید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید و بازی های هیجانی ترسناک انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

می توانید تریلر رونمایی از این بازی جذاب را تماشا کنید و شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل