ایراستریم با کنترل راحت تر

تریلرهای هوشمند ایراستریم با برنامه تلفن همراه برای کنترل راحت تر

Airstream تریلر کلاسیک خود را بسیار هوشمند و پیشرفته ساخته است. برنامه گوشی کنترل هوشمند AirstreamSmart اجازه می دهد تا کاربران از راه دور یک تن از کارهای و توانایی های این تریلر و همچنین نظارت بر سطح بحرانی مواد مصرفی آن را کنترل کنند.

تریلرهای Airstream با راحتی بالا و بسیاری از آپشن ها و ویژگی ها، نظر بسیاری از مسافر دوستان را به خود جلب می کنند، همچنین در حال حاضر این شرکت با استفاده از سیستم کنترل هوشمند Airstream خود، با هدف استفاده از مجموعه ای از تکنولوژی های هوشمند موجود در خانه، این کامیون های تریلر را جذاب تر می کند.

کنترل هوشمند Airstream به عنوان یک برنامه و اپلیکیشن مستقل تا حدودی به برنامه تسلا شبیه است، اما برای تریلر مسافرتی شما به خوبی طراحی شده است.

در گذشته، شما باید به صورت فیزیکی در داخل تریلر خود برای تغییر چیزهایی مانند تنظیم حرارت یا تنظیمات سیستم خنک کننده، باز کردن دریچه ها، به عقب کشیدن جمع کردن و یا نصب سایبان تریلر و بسیاری از ویژگی های دیگر اقدام کنید.

اما اکنون می توانید آن ها را از راه دور و توسط یک برنامه در تلفن خود انجام دهید.

مدل های کلاسیک این تریلر از $ 149،000 دلار شروع می شود، اما در عوض به شما مقدار زیادی راحتی و آسایش را در قبال پول پرداختی شما تحویل می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های دلخواه و جذاب برنامه Smart Control تریلرهای هوشمند Airstream این است که به شما اجازه می دهد تا از طریق آن بتوانید سطوح باتری، سطوح پروپان سوخت آن و سطوح مخزن آب آن را نظارت کنید.

این ویژگی مخصوص برای شما بسیار مفید است، اگر شما تریلر خود را در جایی دور از خانه خود نگه داشته اید و می خواهید اطمینان حاصل کنید که کاملا برای رفتن به مسافرت قبل از اینکه شما برای تعطیلات آخر هفته به مکان دوری مسافرت کنید، آماده است یا خیر؟ به راحتی از طریق برنامه تلفن همراه خود می توانید آن را بررسی کنید.

این سیستم همچنین اجازه می دهد که تریلر شما به Wi-Fi و یا شبکه 4G LTE تلفن همراه شما متصل شود، که یکی دیگر از قابلیت های بی نظیر این تریلر در طول امسال که برای خرید تریلر شما در نظر گرفته شده است.

بعضی ها معتقدند که داشتن چنین نوعی ارتباطی، برخی از نقاط و ویژگی های کمپین و چادر زدن را دشوار و حتی حذف می کند،  اما این شرکت اعلام می کند که ما قابلیت هایی اضافه را برای باز کردن چادر و کمپ زدن را در اختیار مشتریان خود می گذاریم.

تریلر 2019 AirStreet کلاسیک قطعا ارزان نیست و با قیمت پایه حدود 150،000 دلار به فروش می رسد اما به وضوح Airstream در تلاش است تا این پرداخت پول شما را بیش از حد معمولی برای شما جبران کند، بدنه آلومینیومی شیک، زیبا و ارتقاء یابی آمریکایی، به علاوه یک زندگی (حتی نیمه وقت) با آیکون ها و توانایی های هوشمند طراحی شده، باید برای شما یک چیز درست و حسابی باشد، درست است؟

می توانید برای بهتر متوجه شدن ویژگی ها و دیگر قابلیت های این تریلر هوشمند بی نظیر این ویدئو مربوط به این تریلر هوشمند را در این قسمت ببینید.... توضیحات کامل