اتومبیل بی ام دبیلو سری 2

برسی مشخصات داخلی و خارجی اتومبیل بی ام دبیلو سری 2 جدید، یک ماشین قدرتمند تر از گذشته

شرکت بی ام دبیلو آلمان اعلام کرد که قصد دارد تا اتومبیل جدید را روانه بازار جهانی کند که در جهان توانسته است نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و به یک اتومبیل معرکه تبدیل شود. این اتومبیل در سال های 2015 تا 2020 توانسته به یک اتومبیل خانوادگی قدرتمند تبدیل شود و حال سازنده این اتومبیل را با قدرت بیشتر و طراحی جدید روانه بازار خواهد کرد. همراه ما باشید با برسی مشخصات فنی و داخلی اتومبیل بی ام دبیلو سری 2 جدید.

اتومبیل بی ام دبیلو سری 2 دارای آخرین نسل گیربکس 7 سرعته دو کلاچه می باشد. این نوع گیربکس را می تواند در اکثر اتومبیل های شرکت بی ام دبلیو شاهد بود. موتور الکتریکی ادغام شده در گیربکس اتوماتیک ، موتور احتراق را با افزایش قدرت به 14 کیلو وات بر اسب بخار افزایش می دهد.

قدرت اسب بخار این اتومبیل همانطو که گفته شد به کمک گیربکس افزایش یافته است ولی نه تنها به کمک گیربکس بلکه سازنده هم قدرت گیربکس آن را تقویت کرده است و قدرت گیربکس این اتومبیل به 218 رسیده است.

همه موتورهای بنزینی دارای فرآیند احتراق جدید و سیستم تزریق دوگانه هستند. این اتومبیل از پیستون های کم اصطکاک و توربوشارژ دو مرحله ای با بازدهی بیشتر استفاده می کند.

خصوصیات داخلی اتومبیل بی ام دبلیو سری 2 جدید، دستخوش تغییراتی است مثال هندسه کابین و مجموعه ای از جزئیات از مفهوم داخلی پرچمدار فناوری BMW iX برگرفته شده است. کابینه اتومبیل جایگاه و اتاقک بسیار ممتازی را برای راننده اتومبیل ایجاد می کند که راننده اتومبیل از رانندگی خود لذت ببرد.

در کل می توان گفت اتومبیل بی ام دبلیو سری 2 جدید، یک اتومبیل بسیار جالب با کیفیت بسیار خوب می باشد که توانسته است به یک اتومبیل خانوادگی معرکه و منحصربه فرد و خصوصیات جدید تبدیل شود.

در آخر پیشنهاد می کنم حتما تریلر قرار داده شده را تماشا کنید و شاهد خصوصیات داخلی و خارجی بی ام دبلیو سری 2 جدید باشید و از این اتومبیل جدید  لذت ببرید. امیدوارم  این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل