اپل و گوگل در سال ۲۰۱۹ تصاویر ایموجی بیشتر و مناسب تری را رونمائی می کنند

کمپانی های اپل و گوگل در سال 2019 از ایموجی های (Emoji) پیشرفته تر، بسیار بیشتر و شگفت انگیزتری برخوردار خواهند شد. انتظار می رود که آنها به زودی درسیستم عامل های جدید iOS 13 و اندروید Q نشان داده شوند. شرکت های گوگل و اپل در تلاش اند تا تصاویر سه بعدی ایموجی واضح تر، با کیفیت تر و بسیار بهتری را برای کاربران خود طراحی و عرضه کنند و ممکن است تا آن ها را به زودی در سیستم عامل های بعدی موبایل این شرکت های بزرگ مشاهده کنیم.

کنسرسیوم یا اتحادیه یونیکد (The Unicode Consortium) در سال ۲۰۱۹ موج بعدی از تصاویر انمیشنی emoji اضافه شده در سیستم عامل های جدید را تست می کند و اکنون مشخص است که آنها چه زمانی به تلفن های همراه شما می آیند.

هر دو شرکت اپل و گوگل روز جهانی ایموجی (Emoji ) در (۱۷ جولای یعنی امروز) مجموعه محصولات خود را رونمائی کرده اند و اعلام می کنند که بعد از آن تعدادی از شخصیت های Emoji را در سیستم عامل های خود به کار می برند، در اواخر سال جاری، شما می توانید تعدادی از نمونه های اپل (در بالا) و نمونه هایی از گوگل (در زیر) را بر روی گوشی خود پیدا کنید.

در هر دو مورد، این شرکت ها بر روی هم افزایی، گنجایش و کمی ویژگی های فریب دهنده تمرکز کرده اند تا کارکتر هایی خاص تر و مفهومی تر را عرضه کنند.

شما شخصیت های بیشتری را در دسترسی خواهید داشت، مانند سگ راهنمای، صندلی چرخدار و اندام مصنوعی اعضای مختلف بدن.

همچنین، نمادهای شناخته شده “اشاره شده با دست” بهتر شده اند که در حال حاضر شامل بسیاری از ترکیبات بیشتر از رنگ پوست و جنسیت می شوند.

شما همچنین می توانید از Emote های متمرکز هند مانند یک معبد هندو، یک لامپ Diya و یک ساری (sari) استفاده کنید.

در طرف دیگر شما می توانید حیواناتی مانند تنبل ها، سمور آبی ها و فلامینگو ها را انتظار داشته باشید، و هرچند که به لباس های زیر و یو یوهای خاص نیز اشاره شده است.

در زیر می توانید ویدئو معرفی رسمی ایموجی های جدید ۲۰۱۹ را مشاهده کنید:

اپل فقط می گوید که ایموجی های جدید به عنوان بخشی از به روز رسانی نرم افزار در پاییز آینده از راه می رسند، اما این اساسا برای انتشار در iOS 13، iPadOS، macOS کاتالینا و watchOS 6 در نظر گرفته شده است.

در صورت علاقه ببینید: ۱۱ ویژگی تازه و پنهان در سیستم عامل جدید iOS 13 برای آیفون های اپل!

اگر تمایل دارید تا از ایموجی های گوگل استفاده کنید، در عین حال باید نسخه Android Q بتا را امتحان کنید و یا منتظر نسخه آزمایشی Q باشید تا در ماههای آینده به سخت افزار شما بیاید.

همچنین ببینید: ۵ قابلیت جدید اندروید Q که باید در مورد آن ها بیشتر بدانید.

در عین حال، اتحادیه یونیکد هنوز هم به این ایموجی ها نظارت دارد.

این اتحادیه حتی در مورد یک مکانیزم احتمالی صحبت می کند که به شما اجازه می دهد تا رنگ ایموجی های غیر انسانی را تغییر دهید.

شما می توانید یک گربه با رنگ های سیاه و یا سفید در اختیار داشته باشید و یا به جای یک نوشیدنی قرمز آن را با رنگ سفید نشان دهید.

این سیستم می تواند به زودی به عنوان مشخصه یونیکد ۱۳٫۰ (یعنی تا سال ۲۰۲۰) از راه برسد، اما هنوز در فاصله ای دور قرار دارد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که شیائومی با معرفی سری موبایل های CC9، از فیلتر های تصویری Mimoji نیز رونمائی می کند، یا در رویداد اخیر WWDC 2019 شرکت اپل چه گذشت و چه محصولاتی معرفی شده اند؟ و یا در رویداد اخیر I/O 2019 گوگل چه گذشته است و چه محصولاتی معرفی شده اند؟

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.