اپل تائید می کند که یک شرکت ماشین های خودران را راه اندازی می کند!

کمپانی اپل تایید می کند که یک استارت اپ برای ماشین های خودران و خودگردان را خریداری کرده است. گزارش ها حاکی از این است که این شرکت ده ها نفر از مهندسان، و همچنین طراحان و اتومبیل ها را برای آغاز کار خود به دست آورده است. در کنار یک بازار بسیار بزرگ رقابتی از اتوموبیل های خودران، شرکت اپل با خدمات شرکت Drive.ai می تواند این بخش از فناوری خود را گسترش دهد تا شاید در آینده شاهد ماشین های خودران و خودگردان اپل نیز باشیم.

5 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
اپل تائید می کند که یک شرکت ماشین های خودران را راه اندازی می کند!

یکی از آخرین شرکت های سازنده ماشین های خودران و مستقل یک استارتاپ جدید به نام Drive.ai می بود.

این شرکت راه اندازی شده بود تا چندین سال با فن آوری AI وسایل نقلیه خودمختار خود را راه اندازی کند و آن ها آموزش دهد، اما با کمبود پول نقد در یک بازار به طور فزاینده رقابتی روبرو شده بود.

در حال حاضر، همانطور که سان فرانسیسکو Chronicle نیز گزارش می دهد در حالی که این شرکت در حال کنار گذاشته شدن و منحل شدن بوده است، اپل آن را به ازای قیمت نامشخصی خریداری کرده و بسیاری از تجهیزات این شرکت را به دست آورده است.

با این حال، در این گزارش و با توجه به خبرهای Axios، این شرکت شامل ۹۰ کارمند بوده است، در حالی که برخی از آن ها شامل ده ها تن از مهندسان و طراحان محصول بوده اند، که به اپل پیوسته اند.

همچنین ببینید که Doug Field پس از ترک شرکت تسلا به اپل بازگشت.

ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد تلاش های اپل برای پروژه تیتان در مورد ماشین های خودران این شرکت نداریم که به نظر می رسد بیش از این نیز یک بار تغییر مسیر داده است.

با این حال، تکه تکه هایی از یک شرکت منحل شده Drive.ai که در حال حاضر ماشین های خود ران خود را در خیابان ها در اختیار داشته و آن ها را آموزش و تریم داده است، باید هر آنچه که اپل در حال کار کردن برو روی آن بوده است را تقویت بخشد و به شرکت اپل کمک کند تا به چشم انداز های خود نزدیک تر شود.

قبل تر نیز گفته می شد که پیش بینی ها از تولید مجدد ماشین های اپل خبر می دهند و یا اپل با اخراج ۲۰۰ کارمند، بخش تحقیقاتی ماشین های خودران و مستقل خود را بازسازی می کند.

رای شما به "اپل تائید می کند که یک شرکت ماشین های خودران را راه اندازی می کند!" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن