حکم نوجوان هکر استرالیایی شرکت اپل اعلام شد!

نوجوان هکر استرالیایی اپل مورد دادخواست دادگاه قرار میگیرد ولی زندان برای هک کردن آن در نطر گرفته نمی شود. او اکنون 19 سال دارد، اما او برای مجازات به دانشگاهی مخصوص می رود تا جرم شناسی و امنیت سایبری را مطالعه کند.

3.5 از 5
از 10 رای
حکم نوجوان هکر استرالیایی شرکت اپل اعلام شد!

او چندین بار در طول دو سال موفق شده است چندین بار مجدد به سیستم های اطلاعاتی و دیتا بیس شرکت اپل دسترسی داشته باشد، اما امروز این نوجوان استرالیایی (که نمی توان به دلایل قانونی نام آن را اعلام کرد) از حکم خود اجتناب می کند و برای هک کردن اپل به زندان نمی رود.

به نظر می رسد این پسر نوجوان از خانه ای در ملبورن استرالیا به سیستم های اصلی اپل دسترسی پیدا کرده است، اما او ادعا می کند که به این دلیل این اقدام را انجام داده است تا مشکلی را اعلام و گزارش کند، زیرا او طرفدار شرکت اپل بوده و می خواسته در آینده در آنجا کار کند.

اما بر اساس تحقیقات مشخص شده است که او برای اولین بار در سن ۱۶ سالگی خود به سرور های اپل دسترسی پیدا کرده است.

او آخرین بار ۹۰ گیگابایت داده و اطلاعات سرورهای اپل را بارگیری و دانلود میکند و آنها را در یک پوشه در یک کامپیوتر خانگی خود به نام “Hacky hack hack” ذخیره کرده است.

همچنین بعد از هک شدن اپل به مشتریان خود در مقابل اطلاعات حساب هایشان اطمینان داد که برای اطلاعات بیشتر خود می توانید در این بخش در مورد آن مطالعه کنید.

دادستان کل در این باره می گوید: “این شخص مجازات جدی، پایدار و پیچیده ای دارد، همانطور که در” The Age “نیز گزارش شده است، دادگاه همچنین به این نوجوان گفته است: “شما می دانید آنچه انجام داده اید اشتباه بوده است”.

نوجوان در ماه آگوست مجازات خویش را دریافت کرده بود، اما روز جمعه ۲۷ سپتامبر محکوم شده است، او محکومیت زندانی نخواهد شد، اما یک حکم عفو مشروطه ۸ ماهه برای او به اجرا در خواهد آمد.

این نوجوان از آن زمان برای رفتن به یک دانشگاه پذیرفته شده است تا جرم شناسی و امنیت سایبری را مطالعه کند.

برای مطالعه بیشتر: رسانه ها هک شدن گسترده حساب های اینستاگرام را گزارش می دهند.

بخوانید: گزارش مایکروسافت از تلاش هکر ها برای تاثیر در انتخابات بعدی آمریکا.

بیشتر بخوایند: کلید Titan گوگل، امنیت اطلاعات آنلاین شما را تضمین می کند.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.