پشتیبانی اندروید، در کنار اپل، از سمعک های کمک به شنوایی

شرکت اپل اخیرا در حال بازنگری محصولات کمک به شنوایی خود بوده است، اکنون، در حال حاضر آندروید نیز این قابلیت را ارائه می دهد. دستگاه های کمک های شنوایی مانند سمعک ها اکنون می توانند با پشتیبانی رسمی از آندروید توسط گوگل دقیق تر و کارآمد تر باشند.

پشتیبانی اندروید اپل سمعک کمک شنوایی

شرکت گوگل برای کسانی که از افت و کاهش شنوایی رنج می برند، زندگی راحت تر و مناسب تری را به ارمغان می آورد، با پشتیبانی رسمی از سمعک ها در سیستم عامل های Android، اکنون کاربرانی که مشکلات شنوایی دارند به راحتی می توانند از سمعک های خود توسط تلفن های همراه خود بهره ببرند.

در روز پنج شنبه، این شرکت اعلام کرد که در حال کار با GN hearing برای ارائه پشتیبانی از آندروید در سمعک های کم شنوایی با قدرت بالا، برای نسخه های آینده است.

این به این معنی است که افراد قادر به اتصال و جفت شدن به سمعک ها و نظارت بر آن ها از طریق دستگاه های اندرویدی خود خواهند بود.

این قابلیت به دنبال برنامه سمعکی است که آیفون برای کاربران ساخته است که به افراد اجازه می دهد تا سمعک های خود را به دستگاه های iOS متصل کنند و آ نها را کنترل کنند.

اگر چه اپل در ابتدا این قابلیت را برای آیفون ها ارائه کرده است، اما حرکت گوگل اثر بالقوه و بزرگتری را در پی دارد از آنجایی که 85 درصد از گوشی های هوشمند جهان اندروید را اجرا می کنند. (در مقایسه با 14.7 درصد در سیستم های iOS)

ن همره

آمار سازمان بهداشت وسلامت جهانی در ماه مارس نشان می دهد که حدود 466 میلیون نفر در سراسر جهان قدرت شنوایی کم و ضعیفی دارند و از این مشل رنج می برند، هم اکنون این به این معنی که بسیاری از افراد به طور بالقوه می توانند از پشتیبانی دستگاه های Android خود بهره مند شوند.

همچنین اپل و آندروید تنها در ارائه تکنولوژی پیشرفته برای کم شنوایی کمک نمی کند.

تولید کنندگانی مانند: Bose، Oticon و Harman نیز در حال تلاش برای ایجاد سمعک هوشمند با پشتیبانی از  برنامه، سنسورهای ساخته شده و برقراری ارتباط بین دستگاه های هوشمند مرتبط، می باشند.

همینطور پشتیبانی از سمعک توسط آندروید طراحی شده است تا تأثیر کمتری بر عمر باتری داشته باشد و در عین حال حفظ کیفیت صوتی بالاتر را ارائخه دهد.

ویدیوها و مطالب مشابه