فصل بازی Assassin’s Creed Valhalla محاصره پاریس

فصل جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla ، محاصره پاریس

بازی Assassin’s Creed Valhalla یک بازی بسیار عالی می باشد که در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوند. مجموعه بازی های آسسینز کرید تاکنون توانسته است نظر افراد را به خود جلب کند و خیلی از افراد این بازی ها را تا مراحل آخر انجام دادن و به دنبال فصل جدید این بازی هستند. این بازی جالب توانسته است نظر افراد را به خود جلب کند و شما باید بار دیگر در نقش یک وایکینگ قدرتمند وارد نبرد بسیار بزرگی شوید. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب.

تاکنون مجموعه بازی آسسینز کرید با داستان های جالبی بوده و حال داستان این فصل بازی از جایی شروع می شود که تمامی قلمروه های بزرگ در کشور ایرلند کنونی ، قصد دارند تا با یک دیگر مبارزه کنند و نشان دهند که قدرت واقعی دست کیست و هر کس که پیروز این نبرد بزرگ شود، می توان امنیت ملت را تضمین کند پس او پادشاه کشور می باشد.

این نبرد یک نبرد بسیار بزرگ می باشد و حال شما یکی از این پادشاه ها هستید که در مبارزه بسیار قدرتمند می باشد پس شما حال ماموریت دارید تا تک افراد دشمن را از سر راه خود بردارید و برای پادشاهی کشور و قلمروه بسیار بزرگی مانند ایرلند آماده شوید.

اینبار شما قرار است تا به کشور فرانسه حمله کنید و با محاصره کردن کشور فرانسه ، این کشور بسیار قدرتمند را از سر راه خود بردارید. سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا بازی با کیفیت بسازد.

گرافیک بازی در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده از موتور گرافیکی بسیار مناسبی برای این بازی استفاده نموده است.

جلوه های بصری  و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی توانسته است از طریق جلوه های بصری ، محیط بسیار خوب و عالی برای این بازی بسازد.

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موسیقی دنیا برای این بازی جالب و هیجانی استفاده کرده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و هیجانی هستید، دوست دارید فصل جدید بازی آسسینز کرید را انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی عالی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شما می توانید از طریق تریلر بازی شاهد بخشی از گفته های بنده باشید و لذت ببرید و البته می توانید از طریق تریلر بازی شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی نیز باشید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

ویدیوهای مشابه