بیل گیتس در مورد دادگاه واشنگتن به مارک زاکربرگ توصیه و اخطار می دهد

بیل گیتس می گوید مارک زاکربرگ را برای مشاوره با واشنگتن DC راهنمایی و متقاعد می کند. از یک رها کرده دانشگاه هاروارد به دیگری: بسیار مراقب سیاست های واشنگتن باشید". این بر اساس یک نمایه از مدیر عامل فیس بوک می باشد که در مجله The New Yorker منتشر شده است.

4.3333333333333 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
بیل گیتس در مورد دادگاه واشنگتن به مارک زاکربرگ توصیه و اخطار می دهد

Bill Gates می گوید او به Mark Zuckerberg توصیه کرد تا سیاستمداران واشنگتن را در نظر بگیرد و مراقب سیاست ها و قانون های آن ها باشد، درس هایی که برای مدیر عامل فیس بوک می تواند بسیار موثر و خوب ظاهر شود.

در کل، بیل گیتس می گوید مارک زاکربرگ را در مورد برخی از توصیه های ارزشمند مربوط به قبل شرکت مایکروسافت خود، “متعهد و آگاه می کند”. نصیحت و توصیه هایی مهم از بنیانگذاران مایکروسافت به بنیانگذار فیس بوک.

طبق گزارش و نمایه ای از زاکربرگ که رد روز دوشنبه توسط The New Yorker منتشر شد، بیل گیتس، که به عنوان یک مربی و الگو برای زاکربرگ تبدیل شده است، هم در کسب و کار و هم در بشردوستی، به همکار قدیمی خود در هاروارد توصیه هایی کرد تا نسبت به دیدگاه قانونگذاران واشنگتن به او هشدار دهد.

این درس دردناکی بود که بیل گیتس ۲۰ سال پیش آموخت، زمانی که دولت فدرال غول نرم افزاری او را به خاطر داشتن ویژگی ها و رفتارهای انحصاری متهم کرد.

در آن زمان بیل گیتس قاطعانه به کنگره گفت که “صنعت کامپیوتر نرم افزاری او مشکلی ندارد و نیازی به تعمیر آن نیست”.

اما اداره دادگستری واشنگتن تحت تأیید شهادت گیتس قرار نگرفت و طی چند ماه از مایکروسافت برای نقض قوانین ضد انحصاری شکایت کرد، که منجر به سالهای حل اختلافات قانونی و تقریبا به فروپاشی شرکت او کشیده شد.

بیل گیتس به The New Yorker گفت که از تنظیم کنندگان “و سزنش های تند و زننده آن ها” پشیمان شده و برای آن ها افسوس می خورد و همینطور اعلام کرد که زاکربرگ را تشویق می کند که از دولت واشنگتن DC در مورد برنامه های خود مراقبت کند.

گیتس گفت: “من به او گفته ام: “سریعا و همین آلان یک دفتر در آنجا برای خود پیدا کنید، و زاکربرگ نیز آین کار را کرده است، و او اکنون به من متعهد و مدیون است”.

توصیه های گیتس ظاهرا برای زاکربرگ از ماه آوریل آغاز شده است، زمانی که مدیر عامل فیس بوک فراخوانده می شود تا برای مرور حساب ها و داده های خصوصی در شرکت خود گزارش دهد.

فیس بوک یک شرکت بسیار بزرگ و اغلب مخفی و پنهان کار است که دسترسی به بسیاری از اطلاعات آنها دشوار است و اکنون کنگره آمریکا با این ایده تنظیم مجدد فیس بوک و دیگر شبکه های رسانه ای اجتماعی مشغول به کار می باشد.

اگر چه بسیاری از سوالات از سناتورهای شبکه های اجتماعی گوناگون با چالش های به وجود آمده در تکنولوژی اشاره دارند، زاکربرگ با صبرانه و با احترام به سوالات در مورد چگونگی انجام پول درآوردن و نحوه کار کردن اینترنتی پرداخت فیس بوک توضیحات خود را ارائه داد.

ظاهرأ Zuckerberg به طور گسترده ای به عنوان یک پیروزی برای فیس بوک شناخته شده است، زیرا که می تواند توضیح دهد که چرا شرکت بیش از ۱۱٫۵ میلیون دلار قرض را از کنگره در سال گذشته صرف کرده است.

همینطور چندی قبل خبرها حاکی از این بود که مارک زاکربرگ، رفع مشکلات فیس بوک را تا سال ۲۰۱۹ می بیند.

رای شما به "بیل گیتس در مورد دادگاه واشنگتن به مارک زاکربرگ توصیه و اخطار می دهد" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن