Bivystick، دستگاهی که با استفاده از ماهواره از همه جا پیام ارسال می کند

برخی اعتقاد دارند "همان بهتر که بسیاری از قابلیت های تکنولوژی در نقاط دور دست طبیعت قابل دسترس نیست". به این دلیل که دور بودن از تکنولوژی و گوشی تلفن همراه به لذت بردن بیشتر از مناظر اطراف منجر خواهد شد. اما اگر از خانه و دوستان خود دور باشید و قابلیت برقراری ارتباط با آن ها را نداشته باشید گاهی لذت بردن از بهترین مناظر را هم ناممکن خواهد شد.

Bivystick دستگاهی با ماهواره پیام ارسال

کمپانی Bivy با استفاده از روش های نوین قصد دارد تکنولوژی را به نقاطی ببرد که تا قبل از این، استفاده از بسیاری امکانات در آن جا ممکن نبود.

سایت کمپانی Bivy دستگاهی به نام Bivystick را معرفی کرده است که با آن می توانید در هر نقطه از زمین که بخواهید با هر کس بخواهید در تماس باشید.

این دستگاه قادر است تا اطلاعات GPS و پیام های شما را از طریق ماهواره به مخاطبتان مخابره کند، همچنین قابلیت آپدیت کردن و مشاهده مطالب شبکه های اجتماعی را هم در دور دست ترین نقاط ممکن می کند.

دستگاه Bivystick چه کارهایی انجام می دهد؟

دستگاه Bivystick برای استفاده در نقاطی ساخته شده است که امکان برقراری ارتباط با هیچ وسیله ی ارتباطی ممکن نیست.

این دستگاه با استفاده از ماهواره به شما قابلیت مکان یابی بر اساس نقشه را می دهد. با قابلیت انتقال دیتای در این دستگاه، Bivystick به شما امکان به اشتراک گذاری مکان خود را نیز می دهد.

تمامی حرکات شما و تغییر مکان های شما در این دستگاه ذخیره می شود تا مسیری که آن را طی کرده اید را همیشه ببینید. و برای بازگشت مسیر را گم کنید.

در زمان های اضطراری با توجه به وجود قابلیت مکان یابی و انتقال دیتا، قابلیت ارسال سیگنال کمک SOS نیز وجود دارد.

Bivystick به کاربران قابلیت ارسال و دریافت پیام SMS از طریق ماهواره را ارائه می دهد تا همیشه با دوستان خود در ارتباط باشید.

قابلیت دریافت اطلاعات پیشبینی وضع هوا نیز در اپ این دستگاه گنجانده شده تا در هنگامی که به اینترنت دسترسی ندارید بتوانید سریعا به این اطلاعات مهم در حین گردش و مسافرت در نقاط دور دست، دسترسی پیدا کنید.

یک باتری 6000 میلی آمپری در این دستگاه گنجانده شده که در مواقع اضطراری قادر است گوشی شما را دو سه بار شارژ کند تا شما همچنان بتوانید از امکانات این دستگاه استفاده کنید. در نتیجه از این دستگاه به عنوان پاور بانک هم می توان استفاده کرد.

دستگاه ماهواره ای Bivystick

خلاصه ای از قابلیت ها:

  • بدون قرارداد و هزینه راه اندازی اولیه
  • ارسال پیام از هر کجای دنیا
  • مشاهده مسیری طی شده توسط دستگاه
  • به اشتراک گذاری موقعیت
  • دارای نقشه آفلاین
  • ارسال سیگنال دریافت کمک SOS
  • بروزرسانی شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توئیتر
  • پیشبینی وضع هوا
  • باتری پشتیبان 6000 میلی آمپری برای شارژ گوشی

قیمت دستگاه Bivystick و زمان عرضه به بازار

هنوز این دستگاه به مرحله تولید انبوه نرسیده است، کمپانی Bivy اعلام کرده که نیاز به 35 هزار دلار دارد و در صورت تامین این مبلغ این دستگاه تا سپتامبر 2018 (اواسط شهریور) با قیمت 299 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

برای انجام هر عملیات مانند ارسال پیام و اشتراک گذاری اطلاعات مکان شما باید مبلغی را به شرکت Bivy پرداخت کنید.

هزینه برقراری ارتباط با این دستگاه هنوز مشخص نیست اما احتمالا از هزینه استفاده از خطوط موبایل و تلفن ارزان تر تمام خواهد شد.

با آتنا، ماهواره اینترنتی جدید فیس بوک آشنا شوید.

ویدیوها و مطالب مشابه