آپدیت 5.1 بلوتوث

آپدیت 5.1 بلوتوث و ارتقاء دستگاه های بلوتوثی

به روز رسانی بلوتوث 5.1 در راه است و این به این معنی است که شما می توانید مکان دقیق ریموت ها وکنترلر های بلوتوثی خود را به راحتی پیدا کنید و حتی آنتنی قوی تر از قبل را در اختیار داشته باشید. سرویس جهت یابی دقیق با مشخصات بلوتوث به روز شده، و آنها در کنار هم قرار می گیرند تا موقعیت هر چیزی، حتی به سانتیمتر را نیز پیدا کنند.

قابلیت بلوتوث علاوه بر یک اتصال معمولی، اخیرا برای ردیابی بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرد و تا کنون در زمینه ردیابی بلوتوثی و کنترل بلوتوثی در سایر وسیله های مختلف و متنوع مورد استفاده قرار گرفته است.

این ویژگی حتی برای ردیابی افراد یا حیوانات خانگی، برچسب های ردیابی افزودنی، چراغ های بلوتوثی و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد، اما تا کنون محدود شده بوده است تا توانایی های متفاوتی را ارائه دهد که منحصرا و به صورت کلی برای حس کردن هر چیزی که در نزدیکی آن قرار دارد و یا گزارش آن در نزدیکی خود طراحی شده بوده است.

قابلیت بلوتوث با آخرین بروزرسانی برای مشخصات (در اینجا اطلاعات دقیق تر آمده است) که در روز دوشنبه اعلام شد، بلوتوث را قادر می سازد تا جهت دریافت سیگنال دستگاه ها را بهتر تشخیص دهد، و همچنین بتواند دقت و قابلیت استفاده از آنها را نیز افزایش دهد.

SIG بلوتوث، گروهی که این مشخصات را توسعه و گسترش می دهد، می گوید این سیستم به "دقت بسیار بالا و تشخیص مکان دقیق در سطح سانتیمتر" رسیده است.

اساسا، به جای یک آنتن تنها در فرستنده یا گیرنده (بسته به برنامه مورد نظر)، یک دستگاه بلوتوث دارای مجموعه ای از آنتن ها است.

با اندازه گیری قدرت سیگنال ها در هر آنتن به دست آمده از محیط های مختلف، دستگاه می تواند تعیین کند که قوی ترین سیگنا کدام است و در نتیجه می تواند یک بردار جهت را نیز به دست آورد.

البته، شما باید صبر کنید تا سازندگان بتوانند آن را به مواردی که می توانید خریداری کنید منتقل کنند و سپس از وسایلی که از این ویژگی جدید بلوتوث بهره می برند، استفاده کنید.

با تشخیص جهت سیگنال های ارسالی شما به راحتی می توانید وسایل و یا ریموت های خود را ردیابی کنید، همچنین می توایند بردی بیشتر از قبل را برای اتصالات بلوتوثی خود در اختیار داشته باشید.

در زیر می توانید ویدئو یی از به اشتراک گذاری اینترنت از طریق بلوتوث خود، بلوتوث موبایل اندروید برای اتصال گوشی به گوشی از طریق بلوتوث را مشاهده کنید:برای مطالعه بیشتر باز کردن در خانه در یک لمس با قفل هوشمند Kevo Contemporary و یا گجت ها و ابزارهای جالب و جدید در همایش CES 2019، بهترین هدست های بی سیم برای برقراری تماس های تلفنی (+ عکس) و یا یک آینه AI به شما در انتخاب لباس هایتان کمک می کند را ببینید.

... توضیحات کامل