خودروهای بی ام و M3 M4

معرفی، بررسی و تریلر معرفی خودروهای بی ام دبلیو M3 و M4

شرکت اتومبیل سازی آلمان دو اتومبیل جدید و منحصر به فرد ساخته است که تاکنون طرفداران بسیار زیادی برای خود پیدا کرده است؛ حال ما می خواهیم با این دو اتومبیل بیشتر آشنا شویم و شناخت کافی از این دو اتومبیل داشته باشیم. این دو ماشین جدید شرکت بی ام دبلیو، اتوموبیل های M3 و M4 هستند.

برای بار اول یک خودرو بی ام و M3 منتشر شد طرفداران بسیار زیاد داشته و البته یک خودرو 4  دربه که از قدرت و سرعت بسیار زیادی برخور دارد بود.

بعد از مدتی شرکت بی ام و مدل جدید به اسم M4 معرفی کرده که شباهت بسیار زیادی به خودرو بی ام و M3 داشته و چندین  تغییر می توان در او دید ، مثال سازنده طول خودرو کاهش داده بود و این خودرو را به یک خودرو 2 درب تبدیل کرد و یا مثال چرخ های عقب و جلو این اتومبیل را از مدل M3 باریک تر ساخت و البته ناگفته نماند که سیستم ایمنی مدل M4 بسیار عالی بود و سازنده به دلیل ساختن اتومبیلی با این ایمنی بسیار بالاريال توانسته فروش خوبی از این اتومبیل داشته باشد.

سازنده پس از مدتی تغییرات را در مدل M4 بیشتر کرد به حدی که سازنده چراخ های عقب خودرو را به قدری باریک کرد که دیگر می توان گفت چراغ های عقب خودرو لیزرلایت بود.

سازنده اتومبیل قصد دارد تا تزئینات داخلی این دو اتومبیل را بیشتر کند و قصذد دارد تا از نمایشگر لمسی 10.3 اینچی استفاده کند.

سازنده قصد دارد این دو اتومبیل را با موتور های با شکل خطی تولید کند که 6 سیلندری باشند.

قدرت اسب بخار این دو اتومبیل به 500 می رسد و قدرت گشتاور نیرو این اتومبیل به 650 تبدیل می شود. 0 تا 100 این دو اتومبیل در کمتر از 3.8 ثانیه به وقوع می پیوندد.

حداکثر سرعت این دو اتومبیل 250 کیلومتر برساعت بود ولی به دلیل زیاد شدن قدرت زیاد اتومبیلريال این سرعت به به حداکثر 290 کیلومتر بر ساعت تغییر می کند.

در زمان رونمایی از این دو اتومبیل ، بی ام و M3 و M4 داری گیبکس 6 سرعته دستی بودند  ولی در نسخه کامپتیشن این دو خودرو جعبه دنده 8 سرعته تمام اتوماتیک  و دارای سیستم انتقال نیرو به چرخ های عقب خودرو برای فروش خواهد قرار گرفت .

قیمت تقریبی اتومبیل بی ام و M3 هفتاد هزار دلار خواهد بود ولی اتومبیل بی ام و M4 هفتاد و دو هزار دلار می باشد. این دو قیمت برای نمونه های کاپتیشن  این دو خودرو همین می باشد.

با تمامی این گفته ها پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این دو اتومبیل را تماشا کنید و شاهد بخشی از گفته های بنده و سازنده این دو اتومبیل باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل