اتومبیل های خودران Bosch تغییرات جاده ها را گزارش می دهند

این سرویس در نهایت شامل اطلاعات خودروها به عنوان گزارشات تغییرات می باشد، در صورتی که تعداد قابل توجهی از اتومبیل ها خودران شرکت به آن اطلاعات دسترسی خواهند داشت. در نتیجه ماشین های خودران Bosch می توانند از قبل تغییرات وضعیت جاده ها را تشخیص دهند.

3.8 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
اتومبیل های خودران Bosch تغییرات جاده ها را گزارش می دهند

مهم نیست که یک ماشین مستقل و خودران از چه سیستمی استفاده می کند تا قدرت حرکتی را به چرخ های آن برساند، آنچه که واقعا در سیستم آن ماشین ها اجرا می شود، داده ها و مقدار زیادی از اطلاعات است.

در حقیقت، اطلاعاتی که ما می توانیم به یک وسیله نقلیه مستقل و خودمختار ارائه دهیم بسیار بیشتر است، همچنین از این بهتر خواهد بود که بتواند جهان را در اطراف خود ببیند و آن اطلاعات را خودش ذخیره کند.

یک ماشین خودران به طور مداوم داده های GPS و تصاویر را از دوربین های متعدد و سنسورهای خود ضبط می کند، اما یکی از چیزهایی که در حال حاضر پیدا کردن آن مشکل است یافتن اطلاعات قابل اعتماد در مورد شرایط و تغییرات جاده های مختلف است.

کمپانی قدرتمند بوش اکنون می خواهد آن را حل کند.

بوش با یک شرکت به نام Foreca مشارکت کرده است تا اطلاعات تغییرات فرامحلی (hyperlocal) جاده ها را به صورت خودکار و از طریق شبکه های ابری، برای استفاده در اطلاعات سنسورهای خودروهای خودمختار خود ذخیره و استفاده کند، که همچنین افزایش اطلاعات موجود در شبکه cloud مربوطه را به همراه خواهد داشت.

خدمات مبتنی بر شبکه های ابری شرکت بوش، به اتومبیل های خودران اجازه می دهد تا بتوانند اطلاعات خود را در مورد شرایط جاده ها و در نهایت با استفاده از داده های ارائه شده توسط اتومبیل های دیگر به روز و آپدیت کنند.

دکتر Dirk Hoheisel عضو هیئت مدیره بوش می گوید: “جاده های مرطوب، برفی، یخی، با خدمات پیش بینی وضعیت جاده های ما، قبل از اینکه شرایط بحرانی برای کاربران پیش بیاید می تواند به آن ها از قبل در مورد آن خطرات هشدار داده شود. همچنین ما در اینجا با داده ها و اطلاعات آب و هوا ارائه شده توسط شریک خود یعنی Foreca حمایت می شویم. این به این معنی است که یک وسیله نقلیه خودکار دقیقا می داند که کجا می تواند به طور مستقل و خودران رانندگی کند و یا حتی اینکه چگونه رانندگی کند”.

به عنوان مثال، اگر یک ماشین خودران در یک جاده دو خط رانندگی می کند و به یک محدوده و منطقه که مقداری یخ در جاده آن است برخورد می کند، این ماشین میتواند آن را تشخیص دهد و به عنوان یک مداخله  در جاده آن را برای ثبات کنترل در خود داشته باشد، سپس آن را با داده های دیگر وضعیت آن جاده ها مقایسه کند و در نهایت این اطلاعات را به شبکه cloud بوش انتقال دهد.

در نتیجه اتومبیل های دیگر در شبکه پس از آگاهی از هشدارهای وضعیت جاده ها می توانند برای جلوگیری از آنها تغییر مسیر دهند و یا به حالت کنترل توسط راننده انسانی تبدیل شوند.

همچنین بوش قصد دارد با کمپانی Nvidia همکاری کند تا ماشین های خودران خود را با سیستمی قدرتمند بسازد که در این مطلب در مورد آن می خوانید.

بوش قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ سیستم تغیرات وضعیت جاده ها را راه اندازی کند، خیلی خوب، پس به نظر می رسد که ما نباید انتظار نداشته باشیم که تعداد خودروهای خودران زیاد و قابل توجهی را به زودی ببینیم، به خصوص با توجه به اینکه به نظر می رسد بازار اولیه برای این تکنولوژی ابتدا در اروپا است.

رای شما به "اتومبیل های خودران Bosch تغییرات جاده ها را گزارش می دهند" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن