بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions

معرفی و بررسی بازی جذاب و جدید Captain Tsubasa: Rise of New Champions

بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز می باشد که در ژانر رقابتی و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد. همانطور که از اسم بازی مشخص است، این بازی جذاب داستان شخصیت معروف کاپیتان سوباسا را برای شما روایت می کند ولی با جذابیت و تغییرات بسیار جالب و جذاب خود. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب.

داستان بازی از جایی شروع می شود که سوباسا با تیم خود برای جام اتحادیه منتقل شده است و حال باید با بیش از 48 تیم مختلف دنیا به رقابت بپردازند و نشان دهند که تیم واقعی مسابقه، چه تیمی باشد.

شما در این بازی جذاب و سرگرم کننده ماموریت دارید تا با مدیریت تیم فوتبالی خود، در مسابقات پیروز شوید و سعی کنید تا بتوانید از تمامی تیم ها امتیاز بگیرید و با کسب امتیازات بیشتر و با قهرمان شدن در مسابقات جام اتحادیه ، بتوانید جواز حضور در جام جهانی را نیز کسب کنید و با دوستان خود مانند کاکئرو، تاکاشی و..... هم بازی باشد.

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا با گذشت 13 ماه ، در فصل جدید خود بتواند بازهم نظر افراد را به خود جلب کند و بتواند  به یک بازی معروف تبدیل شود.

گرافیک بازی بسیار عالی است و سازنده برای انتخاب موتور گرافیکی مناسب به تمامی نکات بازی و... توجه خوب و بسیار زیادی نیز داشته است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از بهترین جلوه ها برای این بازی استفاده نموده است که  بتواند محیط ورزشگاه های بزرگ دنیا را به خوبی نمایش دهد.

محیط بازی بسیار عالی و بزرگ است و نورپردازی آن بسیار زیبا و عالی در بازی قرار داده شده است.

موسیقی و صداگذاری های بازی تغییری نداشته و سازنده از موسیقی های فیلم کاپیتان سوباسا برای این بازی جذاب استفاده نموده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های جالب و رقابتی هستید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید و با شخصیت سوباسا در جام اتحادیه در ورزشگاه های بزرگ دنیا غوغا به پا کنید، پیشنهاد می کنم این بازی جذاب را از دست ندهید.

شما می توانید از طریق تریلر بازی شاهد  تمامی گفته های بنده باشید و از طریق تریلر بازی شاهد گیم پلی با حال و خاض بازی باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل