مرورگر کروم در تمام دستگاه ها از حالت تاریک وبسایت ها پشتیبانی می کند

پلتفرم Chrome گوگل می تواند وب سایت ها را در حالت تاریک یا همان dark mode نمایش دهد، البته اگر شما آن را بخواهید. اکنون شما می توانید همه چیز را در حالت تاریک استفاده کنید. حالت تاریک یا حالت تیره از اذیت شدن چشم شما در هنگام شب جلوگیری می کند و حتی در بهبود باتری دستگاه های شما نیز موثر است.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
مرورگر کروم در تمام دستگاه ها از حالت تاریک وبسایت ها پشتیبانی می کند

اگر استفاده از حالت تاریک را در برنامه های خود دوست دارید، کروم بهتر نیز می شود، این مرورگر گوگل در حال حاضر از حالت تاریک برای وبسایت ها پشتیبانی می کند.

شما می توانید به سادگی این ویژگی جدید را فعال کنید و اگر توسعه دهندگان از آن استفاده می کنند، می توانید وبسایت های مورد علاقه خود با چشم خود تطبیق دهید.

در اصل آخرین نسخه کروم بتا نسخه ۷۶، از یک ویژگی CSS به نام “ترجیح رنگ-طرح یا prefers-color-scheme” پشتیبانی می کند.

وقتی این گزینه فعال شود، وب سایتهایی که معمولا یک پس زمینه سفید و متن سیاه را نشان می دهند ممکن است به یک پس زمینه سیاه با متن های سفید (و برعکس) تغییر کنند.

همانطور که این ویژگی حالت تاریک به Chrome شما لینک می شود و یا حتی با سیستم عامل شما مرتبط است، لازم نیست چیزی را تغییر دهید زیرا وبسایت برای شما همه چیز را اداره میکند.

در صورت علاقه ببینید که تم تاریک یا حالت تیره در اندروید جدید گوگل چگونه است و چه کاربردی دارد؟ و یا برای بهبود عمر باتری موبایل خود از حالت تاریک این برنامه های داخلی اندورید استفاده کنید!

گوگل نسبت به شرکت های دیگر از لحاظ استفاده از حالت تاریک، کندتر عمل کرده است، هرچند این ویژگی به نسخه کروم ۷۳ beta برای Android در ماه فوریه و به نسخه Chrome 74 beta برای ویندوز در ماه مارس اضافه شده است.

این ویژگی جدید برای کاربران Chrome در تمام سیستم عامل های اصلی در دسترس است: اندروید، سیستم عامل کروم، لینوکس، macOS و ویندوز.

علاوه بر این، کروم ۷۶ بتا همچنین شامل تعدادی از به روز رسانی های مهم نیز می شود.

در برخی از حرکت ها دیده شده است که در حال حاضر، نور فلش به طور پیش فرض مسدود شده است و وب سایت ها دیگر قادر به تشخیص کاربران در حالت ناشناس یا Incognito mode نمی باشند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که Chrome Canvas گوگل، طراحی و نقاشی در مرورگرها را با ارمغان می آورد، و یا مرورگر Chrome برای مقابله با هک فیشینگ، آدرس های جعلی را نشان می دهد!

رای شما به "مرورگر کروم در تمام دستگاه ها از حالت تاریک وبسایت ها پشتیبانی می کند" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن