بازی پرطرفدار مخصوص موبایل کلش آف کلنز

معرفی و بررسی کامل بازی جذاب و پرطرفدار مخصوص موبایل کلش آف کلنز

بازی موبایل کلش آف کلنز (Clash of Clans) یک بازی بسیار عالی و معرکه است که شما را شگفت زده می کند. این بازی یک بازی در ژانر اکشن و استراتژیک می باشد و امروز بازی های استراتژیک در جایگاه بسیار بالایی قرار دارند مانند بازی IGI یک یک بازی بسیار بزرگ و معرکه است. حال ما می خواهیم بازی کلش آف کلنز را مورد برسی قرار دهیم.. یک بازی با گرافیک بالا و طرفداران بسیار زیاد خود ، با ما همراه باشید.

شما قبل از ورود به بازی شاهد گفت و گو هایی هستید که قرار است شما را بازی آشنا کند ولی اگر بخواهیم توضیح کاملی دهیم باید به این نکات اشاره کنید.

شما قبل از شروع بازی باید یک اکانت داشته باشید تا بتوانید وارد کلن خود شوید و باید یک منطقه بسیار بزرگ برای خود بسازید و طراحی کنید.

شما با ارتقا دادن اجزای خود افرادی که به شما حمله می کنند کار سختی را پیشرو دارند و اگر شما یک از اجزای خود را مکث کنید کار دشمن بسیار سخت است. مثال شما با ارتقاء دادن دیوار حتی شکل و شمایل آن هم تغییر می کند.

شما با خرید منطقه های مختلف می توانید ساخت و ساز های بسیار زیادی کنید مثال ساخت یک پایگاه برای ساخت نیرو و........ .

شما با حمله کردن به دشمنان خود می توانید طلا و اکسیر و.... آن ها را کسب کنید و همراه خود ببرید.

شما در این بازی در یک صورت می توانید به سرزمین های دیگر حمله کنید و دلیل آن این است که آن سرزمین در قبیله شما نباشد و یا اگر وجود دارد بتوانید به در خواست حمله دهید و او بپزیرد.

شما در این بازی کاراکتر های بسیار زیادی دارید مانند آرچر یا والکیری و یا حتی غول و اژدها و...... یک شخصیت مانند آرچر زمان تولید همچنین سرباز ها زود می شود ولی مثال غول یا اژدها کمی طول می کشد.

شما در این بازی می توانید کاراکتر های خود را ار تقا دهید و ه چقدر که قدرت آن ها بیشتر شود بهتر در حملات عمل می کنند و بهتر از گذشته هستند.

تاکنون نمونه های متعدی از این بازی منتشر شده است مانند کلش رویال یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کنند که بعضی از اوقات بیشتر جنگ بین سرزمین ها طنز هست تا اکشن ، یا نمونه دیگر این بازی به اینگونه است که در حالت بی نهایت و یا معمولی است ودر حالت معمولی تعداد لول تا 300 می باشد و بی نهایت نا معلوم هست.

از آن جایی که بنده خبر دارم بیشترین و بزرگ ترین لول و قدرتمند ترین سرزمین در این بازی در دست یک پسر کره ای می باشد که سرزمین بسیار زیبایی برای خود ساخته است و با دیوار های خود دیوار یخی بسیار رمانتیکی را درست کرده است که در دور آن پر از توپخانه های مکث و بالن های بسیار قوی هستند که شما حتی با استفاد بیش از 300 غول حتی نمی توانید یک ستاره هم کسب کنید و در عرض یک ثانیه تمامی  نیرو های شما از بین می رود.

با تمامی این گفته ها و برسی این بازی اگر علاقه مند به بازی هلیی هستید که در ژانر اکشن و استراتژیک هستید، به بازی های هیجانی علاقه دارید و دوست دارید یک قلمرو بسیار بزرگ و قدرتمند برای خود بسازید، این بازی آنلاین و شگفت انگیز را از دست ندهید زیرا این بازی یک بازی بسیار عالی و سرگم کننده است که ساعت های فراوان شما را سرگرم می کند.

این بازی جذاب را می توانید هم به صورتی انجام دهید که بر روی سیتم ویندوز انجام دهید و یا بر روی سیستم اندروید و یا حتی سیستم گوشی های مانند اپل انجام دهید و ساعت های فراوان سرگرم باشید.

پیشنهاد می کنم این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید زیرا این بازی یک بازی بسیار سرگرم کنند و عالی است. امیدوارم این برسی و تحلیل برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل