بازی کد وین بازی اکشن

بررسی کامل بازی جدید کد وین، یک بازی اکشن و ماجراجویی

کد وین (Code Vein) یک بازی اکشن برای نقش آفرینی است که توسط شرکت Bandai Namco Entertainment برای کنسول های بازی پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و ویندوز تهیه و منتشر شده است. این بازی در یک زمان آخرالزمانی و با مضامین خون آشامی و سایر توانایی های ماوراء طبیعی طراحی شده است و یک تجربه بازی هیجانی را به شما منتقل می کند. با نتران همراه شوید تا در این مطلب به داستان، ویژگی ها و دیگر جزئیات این بازی جدید نگاهی بیاندازیم.

تولید بازی Code Vein

کمپانی ژاپنی پاندا نامکو نسخه اول بازی کد وین را، در سال 2017 منتشر کرده است.

کمپانی پاندا نامکو در سال 2019 نسخه جدید بازی را منتشر کرده است؛ که با تغییرات زیادی ساخته شده است ، اما باز هم چند مشکل فنی در این بازی وجود دارد .

داستان بازی Code Vein

داستان بازی روایت گر شهر وین است ،که پر از خون آشام شده است ،خون آشام ها در چند گروه مختلف هستند، این خون آشام ها برای زنده ماندن باید Blood Vein مصرف کنند، و اگر نه به موجوداتی بسیار وحشی تبدیل می شوند ، که اسم آن ها لاست است.

شما در نقش کارکتری به نام روننت وارد بازی می شوید؛ روننت ها از گروه خون آشام های مبارز هستند. که چند سال پیش در یک عملیات می خواستند ملکه ای را از بین ببرند، این ملکه می خواست از خون آشام ها مراقبت کند، اما او بر اثر یک اتفاق ، تشنه ی قدرت شد و ارتش بسیار بزرگی از لاست ها تشکیل داد.

روایت شما در این بازی از جای شروع می شود که در یک نقطه در شهر وین، بیدار می شوید و هیچ چیز را بیاد نمی آورید.

روننت ها از بین نمی روند، آن ها پس از مرگ دوباره زنده می شوند و تعدادی از خاطرات خود را به یاد نمی آورند. تنها راه کشتن آن ها این است که قلب آن ها را، از بین ببرند.

شما در این بازی به دنبال یادآوری خاطرات خود هستید، شما می توانید از طریق وستیج خاطرات خود را به یاد آورید.

گیم پلی بازی Code Vein

شرکت پاندا نامکو کلاس های بازی را ، با تغییرات زیادی در اختیار شما قرار داده، هر کدام از این کلاس ها ویژگی های خاص و جدیدی دارند.
بخش های آموزشی بازی بلاد کد نام دارد، بلاد کد ها ویژگی های بسیار زیادی در اختیار ما قرار می دهند. اگر علاقه مند به نبرد های تن به تن هستید، به کلاس های آموزشی <بلاد کد> موجود در بازی بروید تا در این قسمت از بازی، فنون های نبرد تن به تن را یاد بگیرید. بازی این قابلیت را در اختیار شما قرار داده است که می توانید نبرد های دوربرد یا پشتیبانی انجام دهید.
قسمت بازی تک نفره، آنطور جذابیت ندارد و شما را جذب خود نمی کند.

شما می توانید در ویدئو زیر تریلر و گیک پلی این بازی Code Vein را مشاهده بکنید:شخصیت بلاد کد، در بازی Code Vein

شما در این بازی پس از آنکه بلاد کد های خود را انتخاب کردید، مهارت های رزمی در آن هست که می توانید خریداری کنید، آن هم از طریق پولی که از کشتن دشمنان بدست آورده اید.

فرقی نمی کند که کدام بلاد کد را در این بازی انتخاب کنید، شما می توانید مهارت های رزمی کلاس ها را، در آن بلاد کد خود قرار دهید.

شما حتی می توانید از طریق وستیج هایی که دارید مهارت های رزمی را بخرید.

شخصی سازی ،در بازی Code Vein

شما در قسمت شخصی سازی بازی می توانید کارکتر خود را هر طور که دوست دارید بسازید، یکی دیگر از قابلیت ها که در اختیار بازی کن قرار داده اند، او می توان نوع مو، نوع پوشش کارکتر خود را، خودش انتخاب کند. شما می توانید کارکتر خود را نیز ارتقاء دهید.

شما اگر میزان تحرک بازی را در حالت سریع قرار دهید، ضرباتی که دشمن به شما وارد می کند، می توانید از طریق قابلیت Dodge جاخالی دهید، اگر تحرک کارکتر را در حالت Parry قرار دهید، بازی چالش بر انگیز می شود، ولی ضربات شما به سمت دشمن قدرتی تر است.

سلاح های بازی کد وین

شما از قسمت فروشگاه بازی ، می توانید سلاح و لباس بخرید، ولی سلاح ها و لباس های موجود در فروشگاه بازی، بی ارزش و به درد نخور است. در این بازی سلاح ها و لباس هایی وجود دارد که بهتر از لوازم موجود در فروشگاه بازی است.

شما حتی می توانید سلاح و لباس های خود را ارتقاء دهید.

کیفیت و موسیقی بازی Code Vein
کیفیت بازی در جایگاه خوبی هست و محیط بازی به خوبی طراحی شده است، کیفیت باز کمی هم ضعیف هست که نباید نادیده گرفته شود.

البته این برروی تجربه شما هیچ گونه تاثیر نمی گذارد.

همیشه موسیقی بازی یکی از نقاط قوت بازی به حساب می آید، در این بازی از موسیقی های حماسی و هیجان انگیز استفاده شده است، که بسیار گوش نواز است.

صداگذاری بازی به خوبی ساخته شده است .

اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجرا جویانه هستید این تجربه عالی را از دست ندهید.

... توضیحات کامل