پیشنهادی: شهر های مورد نظر ایالت متحده برای دیگر مراکز فرماندهی HQ2 آمازون، معرفی شدند

ارتباط با الکسای آمازون از طریق زبان اشاره

به تازگی برنامه نویسی تلاش کرده‌ است تا قابلیت فهم زبان اشاره را به دستیار صوتی الکسای آمازون اضافه کند تا کسانی که مشکل صحبت کردن دارند نیز بتوانند از سرویس های ارائه شده توسط این دستیار، استفاده کنند.

4.5 از 5
از 4 رای
(رای دهید)

دستیاران صوتی اکنون فقط توسط انسان هایی که قابلیت صحبت کردن دارند قابل استفاده است‌. و افراد با مشکلات حنجره یا افراد ناتوان در سخن گفتن از استفاده این دستیاران عاجز هستند.

به تازگی یک برنامه نویس به نام Abhishek Singh که خودش قابلیت تکلم دارد، Mode جدیدی به دستیار صوتی الکسای آمازون اضافه کرده است که به این دستیار هوشمند، اجازه فهم دستورات از طریق زبان ایما و اشاره را می دهد. البته این تکنولوژی فعلاً در مرحله آزمایش است و نیاز به تکمیل شدن دارد.

در ویدئو قرار داده شده می‌توانید ببینید که این برنامه نویس چگونه با الکسا از طریق زبان ایما و اشاره ارتباط برقرار می کند و اطلاعات آب و هوا را از این دستیار صوتی با زبان اشاره می پرسد.

البته باید بگویم که این سیستم اصلا کامل نیست و فقط تمام دستوراتی که در این ویدئو می‌بینید را پشتیبانی می کند. با این حال این تکنولوژی کارآمد به نظر می رسد و فقط نیاز به مثال های بیشتر برای یادگیری دارد.

این برنامه نویس در طراحی این Mode از تکنولوژی پردازش تصویر با کمک هوش مصنوعی استفاده کرده است که اکنون به الکسا قابلیت درک زبان اشاره را می دهد.

تکمیل شدن این تکنولوژی و ارائه عمومی آن از طریق کمپانی آمازون می تواند خبر بسیار خوشحال کننده ای برای تمام کسانی باشند که توانایی ارتباط با دستیاران خود را از طریق تولید صوت ندارند.

به تازگی البته کمپانی آمازون قابلیت ارتباط از طریق ضربه زدن بر روی صفحه نمایش را به Echo Show اضافه کرده است که چندان کارآمد نیست اما نشان از اهمیت دادن آمازون به افرادی دارد، که توانایی صحبت کردن ندارند. درباره قابلیت ارتباط با الکسا از طریق ضربه زدن در مطلب “ارتباط با الکسای آمازون فقط با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش اکو Show” در نتران بخوانید.

رای شما به "ارتباط با الکسای آمازون از طریق زبان اشاره" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن