بازی هیجانی کنترل Control بازی متفاوت

همه چیز در مورد بازی جالب و هیجانی کنترل (Control)، یک بازی متفاوت و جذاب

Control یک بازی ویدیویی اکشن-ماجراجویی است که توسط شرکت Remedy Entertainment ساخته شده و توسط 505 Games منتشر شده است. این بازی حول و حوش ماجراهای عجیب و غریب دفتر کنترل فدرال (FBC) می چرخد، یک آژانس دولتی مخفی ایالات متحده که وظیفه دارد تا پدیده هایی که قوانین واقعیت را نقض می کنند را بررسی کند. و شما به عنوان یک کارکتر با قدرت های خاص، مثل کنترل کردن و بلند کردن اشیاء از زمین، می توانید یک بازی متفاوت را تجربه کنید. این بازی هم اکنون برای پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوتر در دسترس است.

تولید بازی Control

کمپانی فنلاندی رمدی، بازی جدیدی را به نام کنترل منتشر کرده است. این بازی یک بازی ویدیویی متنوع و جذاب است که حتما شما را مجذوب خود خواهد کرد.

داستان بازی کنترل

داستان بازی از این قرار است که جسی فیدن، کاراکتر اصلی بازی، زنی است که در حالت گیج، در حالی که با کسی در ذهن خود صحبت می کند، قدم زنان وارد ساختمانی بسیار بزرگ در شهر نیویورک می شود.

به این خانه، در این بازی، "قدیمی ترین خانه" نام داده اند. این ساختمان بسیار بزرگ، یکی از مراکز نیرو های نظامی آمریکا ست.

این ساختمان محل تحقیق درمورد چیز هایی است ، که در علم برای آنها هنوز پاسخی پیدا نکرده اند.

جسی که از هیچ چیز خبر ندارد با برداشتن اسلحه این سازمان، کار خود را باید به سرعت شروع کند. جسی حال باید در مورد چیزی که در ذهنش با او صحبت می کند، جست و جو کند تا این عامل ناشناخته را از بین ببرد.

در زیر می توانید تریلر رسمی بازی Control را با پردازنده گرافیکی GeForce RTX جدید انویدیا مشاهده کنید:گیم پلی بازی Control

شما در این بازی ، در نقش جسی هستید و با افراد زیادی، روبه رو خواهید شد که شما را در این بازی راهنمایی می کنند.

این بازی نقشه بی سر و تهی دارد که در طی بازی، در آن، به سخت بودن بازی پی خواهید برد. از اوایل دیدن محیط بازی به بعد متوجه می شوید که کار عظیمی در پیش دارید.

در کنار ماموریت های اصلی بازی ماموریت های فرعی را نیز می توان دید که شما را مجذوب خود خواهد کرد. شما در هنگام بازی ممکن است متوجه شوید که نوشته زرد رنگی، روی نقشه به وجود می آید ، که معنی آن این است که اهالی در ساختمان ، به کمک شما نیاز دارند. شما هرچه در این بازی جلو می روید ، پاداش بیشتری به دست می آورید.

شما اگر در این بازی کمی حوصله به خرج دهید، می توانید از ماجرای بازی سر در بیاورید؛ و با کمی تلاش و پشتکار، خواهید توانست مراحل بازی را پشت سر بگذارید.

داستان اصلی بازی از آنجایی شروع می شود که عاملی به نام "هیس" از بعدی دیگر وارد این جهان شده است. این عامل را دانشمندان با دستکاری بعد های زمان و مکان به این دنیا کشانده اند.

شما در این بازی با افراد زیادی مبارزه خواهید کرد ، که تحت تاثیر عامل هیس قرار گرفته اند.

این افراد به دشمنان خونی تبدیل شده اند که به شما حمله می کنند. البته خبر خوب این است که جسی با نیروی دستش می تواند اجسام را از جایش بلند کند و به سمت دشمنان پرتاب کند یا از آن برای سپری موقت، استفاده کند.

تریلر و گیم پلی بی نظیر بازی جدید و محیج Control را مشاهده بکنید:سلاح های بازی Control

شما در این بازی فقط می توانید از یک سلاح استفاده کنید، شما می توانید حتی سلاح خود را نیز ارتقاء دهید. شما ممکن است در حین بازی کردن ، به حالت Astral Plane بروید، تا در این قسمت از بازی توانایی های جدیدی را یاد بگیرید.

کیفیت و موسیقی متن بازی Control

کیفیت گرافیکی بازی به طور کلی بسیار عالی است ، و محیط بازی به خوبی طراحی شده است.

این کیفیت شما را حتما مجذوب خود خواهد کرد. به عنوان مثال طراحی های روی دیوارها به درستی طراحی شده است. موسیقی های بازی به گونه ای است که رضایت گیمر را در پی خواهد داشت.

در این بازی از نورپردازی های بسیاری استفاده شده است و سازنده ی بازی تلاش کرده است تا بازی هرچه طبیعی تر و زیبا تر باشد.

این بازی کمی مشکل فنی دارد، اما در نهایت بر روی نظر شما در مورد استفاده از این بازی، تاثیری نخواهد گذاشت.

اگر فردی هستید که حوصله به خرج می دهید برای بازی، و بازی های اکشن، فکری و ماجراجویانه انجام می دهید ، این بازی را از دست ندهید.

... توضیحات کامل