روش درست کردن یک جامدادی رومیزی به شکل خرگوش با نمد

درست کردن چیزهای جالب و کاربردی با دستانمان می تواند جذاب تر و لذت بخش تر از خریدن آنها باشد. اینکه از خلاقیتمان استفاده کنیم و وسایل مورد نیازمان را خودمان به سادگی در خانه بسازیم باعث می شود که داشتن آن وسیله برایمان جذاب تر باشد. شما در این ویدیو می توانید طرز درست کردن یک جامدادی رومیزی بامزه به شکل خرگوش را مشاهده کنید.

برای ساخت این جامدادی شما فقط به مقداری نمد و مقوا و دو بطری پلاستیکی نیاز دارید.

ابتدا مقوا را به شکل دایره ای به قطر ۱۷٫۵ cm برش دهید و سپس یک تکه نمد را با ۲ یا ۳ cm قطر بیشتر برش داده و مقوا را وسط آن بچسبانید.

حالا نمدهای اطراف مقوا را کم کم برش بدهید و سپس آنها را به مقوا بچسبانید. یک نمد دیگر را به اندازه خود مقوا برش داده و آن را نیز پشت مقوا بچسبانید. بعد از آن دو بطری پلاستیکی را به قطر ۶٫۵ سانتی متر و ارتفاع ۱۲٫۵ cm برش داده و یک نمد به ابعاد ۲۱×۱۶ سانتی متری را دور آن پیچیده و لبه های آن را به داخل بچسبانید.

حالا آنها را یک طرف دایره چسبانده و با یک تکه نمد دیگر به ابعاد ۵×۱۲ سانتی متر قسمت داخلی گوش خرگوش را برش دهید و آن را روی یک نمد ۶×۱۴ دیگر چسبانده و به فاصله تقریبا یک سانت آن را نیز برش دهید و سپس پایین گوش ها را به صورت مورب برش دهید.

حالا برای بینی خرگوش باید یک دایره به قطر ۵ سانتی متری برش داده و اطرافش را با نخ و سوزن کوک بزنید و سپس داخل آن کمی پنبه قرار داده و نخ را بکشید تا انتهای بینی بسته شود.

حالا باید گوش ها و بینی را روی کار بچسبانید. چشم ها را نیز می توانید به راحتی با نمد درست کرده و جای خود قرار دهید.

در اخر با یک مربع ۵×۵ شش نوار نمدی برش داده و چهارتا از آنها را کمی کوتاه تر کنید و آنها را بجای سیبیل های خرگوش بچسبانید.

به همین سادگی شما یک جامدادی رومیزی بامزه به شکل خرگوش دارید.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.