شخصیت Hellraiser بازی Dead by Daylight

معرفی شخصیت Hellraiser و تریلر رسمی بازی Dead by Daylight

بازی Dead by Daylight یک بازی بسیار عالی  و سرگرم کننده می باشد که در ژانر اکشن و ماجراجویانه داستان خودش را برای شما افراد نیز روایت می کند. این بازی جذاب روایتگر یک داشمند است که با نمشکلات بسیار زیادی روبه رو می شود. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب برای شناخت از گیم پلی این بازی سرگرم کننده.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شخصیت دانشمند بازی قصد دارد تا از راه پله خانه خود پایین برود به سمت زیرزمین که ناگهان زمین می خورد و به سمت پایین پرت می شود و عینک خود را نمی تواند پیدا کند و به دنبال عینک خود می باشد که ناگهان دستش به یک شی برخورد می کند و نگهان او را فشار می دهد و زمانی که هوشیاری خود را به دست می آورد متوجه می شود که با زنجیر بسته شده است و هیچ  راهی برای نجات خود ندارد که ناگهان با .....

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا یک بازی عالی را در ژانر اکشن برای شما افراد بسازد که دارای 7 الی 8 ساعت گیم پلی جذاب داشته باشد.

موتور گرافیکی بازی معرکه است و سازنده بازی از جدید ترین موتور گرافیکی  برای این بازی جذاب استفاده نموده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از جدید ترین  جلوه های ممکن برای حیط بازی استفاده نموده است که بتواند یک دنیایی جالب و هیجانی را به خوبی به نمایش بگذارد.

موسیقی و صداگذاری بازی معرکه است و سازنده بازی از جدید ترین موسیقی برای این بازی جالب استفاده نموده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، دوست دارید ساعت های موتالی سرگرم باشید و یک بازی با گیم پلی مناسب انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی عالی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

پبا تمامی این گفته ها در آخر پیشنهاد می کنم شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل