هزاران ارز رمزنگاری شده، تاکنون از بین رفته اند

دو سایت لیست کننده ارز های رمزنگاری شده از بین رفته، با نام های deadcoins و coinopsy گزارش داده اند که در سال 2018 هزاران ارز رمزنگاری شده، از بین رفته اند.

4.6666666666667 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
هزاران ارز رمزنگاری شده، تاکنون از بین رفته اند

این پروژه هایی که در سایت های deadcoins و coinopsy، به عنوان ارز مجازی از بین رفته، لیست شده اند به دلایل مختلفی ممکن است موفق نشده باشد. برخی از این ارز ها مشکلات سرمایه گذاری در دستگاه های Mining داشتند و برخی نیز از ابتدا کلاه برداری بوده اند.

یکی از این ارز ها که در این سایت ها به عنوان ارز از بین رفته شناخته شده است، BRIG نام دارد. BRIG نام یک ارز رمزنگاری شده است که توسط برادران Jack و Jay Brig ساخته شده و از اساس کلاه برداری بوده است.

Titanium نام ارز مجازی دیگری است که در این سایت ها در لیست قرار گرفته است. Titanium یک ارز مجازی بود که در نهایت با ورود بازرسان سازمان SEC آمریکا تعطیل شد.

گزارش ها از سال ۲۰۱۷ نیز حاکی از آن است که ICO های مرده و تقلبی، در این سال، چیزی حدود ۱ میلیارد دلار پول جمع آوری کرده اند و این یک مشکل جهانی بوده است.

در حالی که برخی از این ارز های مجازی به علت کم بود سرمایه از این بازی رقابتی کنار گذاشته شده اند، برخی از آن ها به علت وارد کردن میزان زیادی سرمایه در زمان کوتاه، بدون برنامه ریزی بلند مدت از بین رفته اند.

در حالی که سرمایه گذاران بسیاری به ارز های مجازی طی این یکی دو سال اخیر علاقه پیدا کردند و پول زیادی در این زمینه سرمایه گذاری می کنند، بسیاری از متخصصان می گویند با برنامه ریزی بلند مدت و یک تیم پشتیبانی فنی حرفه ای، با سرمایه نه چندان زیاد نیز می توان یک ارز مجازی موفق راه اندازی کرد. بسیاری از این ارز های مجازی که به تازگی ساخته شده و از بین رفته اند، سرمایه گذاری خوبی در اختیار داشته اند، اما از داشتن تیم مدیریت و اجرایی با دانش بی بهره بوده اند.

رای شما به "هزاران ارز رمزنگاری شده، تاکنون از بین رفته اند" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن