معرفی ، بررسی و نگاهی به امکانات اپلیکیشن خرید آنلاین دیجی کالا

برنامه دیجی کالا یک برنامه کاملا عالی است که به شما در خرید آنلاین بسیار کمک می کند. با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر این برنامه بسیار کاربردی که امروزه تمامی افراد ایران از آن استفاده می کنند، بپردازیم.

اپلیکیشن خرید آنلاین دیجی کالا

شما پس از وارد شدن برنامه دیجی کالا وارد بخش جدید ترین کالا ها می شوید و می توانید هر یک از آن ها را سفارش دهید و درب منزل خود تحویل بگیرید.

شما با وارد شدن به بخش منو می توانید یک بخش مورد نظر را انتخاب کنید

مثال خود بنده برای خرید هندزفری باید این مراحل را طی کنم:

وارد بخش منو می شوم و در آن قسمت وسایل دیجیتال را انتخاب می کنم و قسمت موبایل را می زنم و در آن بخش قسمت هندزفری  را انتخاب می کنم و جدید تری هندزفری های دنیا را مشاهده می کنم.

انواع هندزفری ها وجود دارد شارژی بی سم و……..

همچنین می توانم از قیمت آن با خبر شوم و نظرات افرادی که این وسیله را خریده اند را تماشا کنم و متوجه شوم که چه افراد از این وسیله راضی بودن و چه افرادی ناراضی.

به مثال، شما قرار است چند وسیله را هم زمان خریداری کنید و شما با قرار دادن هر وسیله ای که دوست دارید در قسمت سبد خرید ، آن ها را برای خرید ذخیره می کنید ، البته شما می توانید انتخاب کنید که آن جنس را با چند جنس همزمان خریداری کنید و یا در آن قسمت باقی می ماند و بعدا خریداری کنید.

البته شما می توانید در قسمت جست و جو جنس مورد نظر خود را هم جست و جو کنید و خریداری کنید.

البته تنها بخش وسایل دیجتیال نیست بلکه بخش لباس، وسایل ورزشی، اسباب بازی، وسایل دیجیتال، ظرف و ظروف و………..

دیگر که در این برنامه موجود می باشد و می توانید با تماشای عکس های آن ها و نظر افراد و اگر پسندیدید و از آن وسیله خوشتان آمد و مبلغ آن را می توانید پبپردازید خریداری کنید و در طری یک هفته یک هفته درب منزل خود دریافت کنید.

البته شما اگر مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت کنید پول پست به صورت رایگان است ولی اگر قصد دارید درب منزل پول را بپردازید باید هزینه پست را بپردازید که حداکثر بین قیمت 15000 تا 2000 تومان می باشد.

با تمامی این گفته ها این برنامه یک برنامه بسیار عالی و منحصر به فرد است که به شما در خرید کمک بسیار زیادی می کند و می توانید از طریق این برنامه خرید های آنلاین خود را انجام دهید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشید.

ویدیوها و مطالب مشابه