مقایسه کیفیت کنسول بازی Xbox One X ایکس باکس One تلوزیون 1080p

مقایسه کیفیت کنسول بازی Xbox One X و ایکس باکس One در تلوزیون 1080p

آیا ایکس باکس وان ایکس در مقایسه با ایکس باکس وان در تلویزیون 1080p کیفیت بهتری دارد؟ این ویدئو را بینید تا تفاوت این دو کنسول را به خوبی درک کنید. شما در این ویدئو یک کنسول بازی ایکس باکس وان ایکس را در سمت راست با پشتیبانی از کیفیت 4K، و یک کنسول بازی ایکس باکس وان معمولی را در سمت چپ، با پشتیبانی از کیفیت 1080 یا HD را مشاهده می کنید و می توانید مقایسه یک تصویر با کیفیت توسط این دو کنسول بر روی یک تلویوزیون 1080 پیکسلی یا HD را مشاهده کنید.

این فیلم در اصل تلاش می کند تا نشان دهد که آیا کنسول بازی Xbox One X در یک تلویزیون 1080p بهتر از Xbox One اجرا می شود یا خیر. (فیلم به زبان اصلی)

در حالی که تصاویر در تلویزیون 4K HDR توسط کنسول بازی Xbox One X عالی و بسیار با جزئیات به نظر می رسد، اما مایکروسافت همچنین ادعا می کند که تلویزیون های 1080p نیز می توانند کیفیت بسیار مناسبی را از این کنسول 4K نمایش دهند.

آزمایشی که در ویدیو انجام شد، برای این تجربه یک نسخه ی نمایشی به نام "حشرات" را استفاده می کند، که این برای دانلود از فروشگاه ایکس باکس به صورت رایگان در دسترس است.

همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید، Xbox One X حتی در تلویزیون های 1080p نیز بسیار شگفت انگیز و با کیفیت هستند، و می توانید مشاهده کنید که با کیفیت 4K نیز چه نمایش خیره کننده ای را از خود به اجرا می گزارند.

ایکس باکس وان ایکس در شرایطی از کیفیت 4K پشتیبانی می کند که کنسول ایکس باکس وان اس نیز از این نمایش پشتیبانی می کند، اما Xbox One X  کیفیت بسیار عالی را به همراه دارد که آن هم در کنار کنسول های Xbox One و یا Xbox One S، قطعا قابل توجه و جالب است.

... توضیحات کامل