نرم افزار واقعیت مجازی هواپیمایی Emirates

نرم افزار واقعیت مجازی شرکت هواپیمایی Emirates

شرکت هواپیمایی بزرگ Emirates به تازگی نرم افزاری مبتنی بر واقعیت مجازی منتشر کرده است که کاربران می تواند با استفاده از آن یک بازدید کامل از هواپیمای A380 این شرکت و قابلیت ها و ویژگی های آن داشته باشند.

کاربران می توانند در وب سایت Emirates یک تور ویژه درون هواپیمای A380 این شرکت داشته باشند. در این وب سایت کاربران می توانند درون کابین های مختلف هواپیمای A380 را به صورت 3D مشاهده کنند. کابین های economy، business و first class در این وب سایت قابل مشاهده هستند.

کاربران در این وب سایت می توانند روی هر صندلی که می خواهند بنشینند و امکانات هواپیما را از آن زاویه تماشا کنند. آن ها حتی می توانند لامپ های کابین را خاموش و روشن کنند.

در بخش های گران قیمت این هواپیما، یعنی First class، امکانات ویژه ای دیده می شود. مسافرین در این قسمت از هواپیما حتی یک بوفه کوچک نیز در اختیار دارند.

با قرار دادن عینک واقعیت مجازی بر روی چشم خود می توانید از زاویه دید یک مسافر وارد این هواپیما شوید و بخش های مختلف ان را با دقت بررسی کنید.

این اولین باری است که یک شرکت هواپیمایی نرم افزاری مبتنی بر واقعیت مجازی ارائه می کند. کمپانی Emirates نشان داد علاوه بر سرویس دهی فوق العاده ای که دارد به تکنولوژی های روز نیز برای بازاریابی بی توجه نیست.

این قابلیت واقعیت مجازی می تواند به مسافرین برای انتخاب یک بلیط مناسب، کمک فراوانی کند. چه چیز بهتر از اینکه قبل از مسافرت در هواپیما، نشستن بر روی صندلی خود را تجربه کنید، تا اگر خوشتان نیامد بتوانید بدون دردسر صندلی دیگری انتخاب کنید.

بازدیدکنندگان در وب سایت شرکت هواپیمایی Emirates و یا در نرم افزار این شرکت که برای گوشی های هوشمند عرضه شده است، می توانند بلیط های خود را در هنگام استفاده از قابلیت واقعیت مجازی خریداری کرده و مبلغ آن را پرداخت کنند.

انتخاب صندلی و خریداری بلیط توسط مسافر در حالت واقعیت مجازی، هدف اصلی کمپانی هواپیمایی Emirates از ارائه این قابلیت بوده است.

Alex Knigge یکی از مسئولان ارشد کمپانی Emirates می گوید: "ما اولین کمپانی هواپیمایی هستیم که یک تکنولوژی مبتنی بر وب و حقیقت مجازی برای مسافران خود ایجاد کرده ایم. مسافرین ما می توانند قبل از پرواز از امکانات ویژه هواپیما های کمپانی Emireates بازدید کنند".

... توضیحات کامل