تعبیه شارژر ماشین الکترونیک در خانه های انگلستان اجباری می شود

با جدی تر شدن بحث جایگزینی خودرو های مبتنی بر سوخت های فسیلی با خودرو های الکترونیک، گفته می شود احتمالا به زودی انگلستان تعبیه شارژر ماشین الکترونیک را در خانه های ساخت جدید اجباری خواهد کرد.

3.25 از 5
از 4 رای
(رای دهید)
تعبیه شارژر ماشین الکترونیک در خانه های انگلستان اجباری می شود

خرید یک خانه مدرن جدید باید همراه با قابلیت ها و تکنولوژی های جدید باشد. انگلستان قصد دارد قراردادن پریز شارژر ماشین الکترونیک را در تمامی خانه های ساخت جدید اجباری کند تا این تکنولوژی جای خود را بیشتر در میان مردم باز کند.

قرار است انگلستان تا سال ۲۰۴۰ تمامی ماشین های سوخت فسیلی را از رده خارج کند و دیگر در این کشور پمپ بزنین و گاز وجود نداشته باشد. پس برای جایگزینی پمپ های بنزین و گاز، شارژر های خانگی اتومبیل الکترونیک را اجباری خواهند کرد.

این تنها کاری نیست که انگلستان برای گسترش استفاده از خودرو های الکترونیک قصد انجام آن را دارد. مسئولان بریتانیایی می خواهند به تیر های چراغ برق انگلستان، پریز های شارژ خودرو الکترونیک متصل کنند تا خریداران را بیشتر به خرید این اتومبیل ها راغب کنند.

همچنین دولت انگلستان ۵۳ میلیون دلار در تحقیقاتی در باره شارژر های بیسیم برای خودرو های الکترونیک سرمایه گذاری کرده است که امید زیادی به موفقت آن دارد.

در حال حاضر در کنار اکثر پارکینگ های عمومی شارژر اتومبیل الکترونیک بافت نمی شود و این یکی از بزرگترین مشکلات صاحبان این مدل خودرو هاست.

مشکلات سوخت فسیلی درون خودرو های بنزینی و گازسوز برای همه آشکار است. متخصصان یکی از راه های کم تر کردن مصرف سوخت های فسیلی را، کنار گذاشتن خودرو های بزینی و گازسوز می دانند. بسیاری از دولت های کشور های دیگر نیز، مخصوصا در اروپا، به دنبال پایان دادن به حرکت اتومبیل های سوخت فسیلی در کشور خود هستند.

باید منتظر باشیم و ببینیم تا سال ۲۰۴۰ آیا دیگر خودرو بنزینی و گازسور در کشور انگلستان خواهیم دید، یا خیر؟ اما به نظر می رسد دولت انگلستان به این خودرو های الکترونیک بسیار معتقد است و در آینده نیز احتمالا با طرح های دیگر، سعی خواهد کرد نظذ خریداران را بیشتر به سمت خودرو های الکترونیک سوق دهد.

رای شما به "تعبیه شارژر ماشین الکترونیک در خانه های انگلستان اجباری می شود" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن