اقدامات جدید اتحادیه اروپا برای حذف پست های غیر اخلاقی از شبکه های اجتماعی

اتحادیه اروپا گزارش داد که آماده اقدام علیه شرکت های فن آوری و تکنولوژی در مورد محتوای تروریستی و نا مناسب است. اتحادیه اروپا قصد دارد جریمه های تبلیغاتی را برای خبر های تروریستی و غیر اخلاقی اعمال کند. شبکه های اجتماعی مختلف باید پست ها و اکانت های نامناسب و غیر اخلاقی را حذف کنند.

4.3333333333333 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
اقدامات جدید اتحادیه اروپا برای حذف پست های غیر اخلاقی از شبکه های اجتماعی

فینال تایمز روز یکشنبه گزارش داد اتحادیه اروپا از شرکت های فناوری اطلاعات می خواهد تا علیه حذف محتوای تروریستی از اینترنت و برنامه ریزی برای اعمال قوانین سختگیرانه تر اقدام کنند. 

Times گزارش می دهد که اتحادیه اروپا این رویکرد داوطلبانه را برای به دست آوردن شرکت ها برای از بین بردن تبلیغات تروریستی و خشونت های افراطیون اعمال کرده است و قصد دارد جریمه هایی را برای محتوا که در یک ساعت پس از ارسال بر طبق مقررات پیشنهادی به دلیل انتشار نیافتن تا ماه آینده، تعیین کند.

Julian King، عضو هیئت امنیت ملی اتحادیه اروپا، به Times گفته است که اتحادیه اروپا قبل تر پیشرفت کافی در حذف مواد تروریستی از شرکت های فن آوری را نداشته است و اکنون اقدامات قویتری را برای محافظت بهتر از شهروندان ما انجام داده است.

King همچنین به این روزنامه گفت: “ما نمیتوانیم در برابر چنین عارضه ها و یا سایه های مخرب، آرامش را ایجاد کنیم و یا به آرامش برسیم”.

سایت های رسانه های اجتماعی تبدیل شده اند به یک کانال محبوب برای گروه های تروریستی و برای به اشتراک گذاشتن ایده های آن ها و استخدام مردم از این طریق.

در حال حاضر شرکت های فناوری قوانین سختگیرانه ای را علیه انتشار سخنان نفرت انگیز در اختیار شما قرار می دهند و وقتی که آنها کشف شدند، چنین محتوا و حساب هایی را حذف می کنند.

اتحادیه اروپا و سایر نهادهای سیاسی بارها و بارها شرکت های اینترنتی را برای انجام بیشتر در مبارزه با تروریسم تحت فشار قرار داده اند.

از سوی دیگر، شرکت ها به طور پیوسته تلاش های خود را با سرمایه گذاری در تحقیقات در این باره انجام داده اند، با همکاری های مختلف برای شناسایی پایگاه داده های مشترک تصاویر و فیلم هایی که تروریسم را ترویج می کنند، حتی از قابلیت هوش مصنوعی برای شناسایی محتوا به طور خودکار استفاده می کنند.

تا کنون، فیس بوک اعلام کرد که برنامه های آن ۹۹ درصد از تبلیغات تروریستی را شناسایی کرده اند، قبل از اینکه هر کسی فرصتی برای گزارش دادن به این شرکت در این باره داشته باشد. همچنین قبل تر خبرها حاکی از این بود که طبق قوانین آلمانی، فیسبوک پست ها و گفتارهای توهین کننده را حذف می کند.

همینطور این شرکت گفته است که با سخنان تنفرآمیز بیشتر مبارزه خواهد کرد.

در ماه مارس، اتحادیه اروپا توصیه های گسترده ای را برای شرکت ها و کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مورد حذف سریع تمام محتوای غیر قانونی، از جمله محتوای تروریستی، تحریک، نفرت و خشونت، مواد سوء استفاده های جنسی، محصولات تقلبی و نقض حق نسخه برداری، منتشر کرده است.

شرکت های اینترنتی همچنین سال گذشته یک قانون رفتاری اتحادیه اروپا را امضا کردند و قول دادند تا محتوای غیرقانونی خود را ظرف ۲۴ ساعت بعد از ارسال آن حذف کنند.

رای شما به "اقدامات جدید اتحادیه اروپا برای حذف پست های غیر اخلاقی از شبکه های اجتماعی" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن