سیر تکامل و تحول بازی های رقابتی رانندگی از سال 1981 تا سال 2020

ما امروز قصد داریم تا بازی های مسابقه ای را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم و تغییرات این بازی ها را از سال 1981 تا سال 2020 آشنا شویم و بدانیم که این بازی ها دارای چه تغییراتی بوده است و در خود چه خصوصیاتی ایجاد کرده است. همراه ما باشید با برسی بیشتر و شناخت چندین بازی که دارای تغییرات بسیار زیادی در رانندگی از سال 1981 تا 2020 بوده اند.

برای اولین بار بازی رقابتی که منتشر شد، اتومبیل رانی بود که شبیه سازی از رقابت اتومبیل رانی های فرمول یک بود که برای اولین بار با نام توربو در دنیایی جای بسیار زیادی برای خود در دل گیمران ایجاد کرد.

بعد از آن از سال 1983 بازی رقابتی بعدی به اسم TX-1 منتش شد که با بازی توربو فرق بسیار زیادی داشت و سازنده برای این بازی از موتور گرافیک قدرتمندی تری استفاده کرد.

در سال این چند ده بازی های رقابتی در زمینه های اتومبیل رانی و موتور سواری زیادی منتشر شد ولی اتومبیل رانی بیشتر ساخته شد و امروز که یکی از این بازی بر سر زبان ها هست، بازی فورزا 4 می باشد.

این بازی جز مجموعه بازی های Forza Honzon  می باشد و شاید می توان گفت معروف ترین نسخه مجموعه بازی های Forza Honzon   همین فورزا 4 می باشد.

در آخر پیشنهاد می کتم تریلر قرار داده شده را تماشا کنید و شاهد تکامل و تغییراتی مجموعه بازی های رقابتی از سال 1981 تا سال 2020 باشید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل