لنزها و کاور های Hitcase مناسب برای ارتقاء آیفون های اپل

لنز اضافی برای آیفون جدید شما؟ Hitcase دارای دارای مجموعه ای از آن ها است. Hitcase در فصل تعطیلات آمریکا، برای تلفن های همراه آی فون اپل، لنز و سایر لوازم جانبی را در بسته های تخفیفی ارائه می دهد. شرکت Hitcase دارای تعدادی کاور تلفن همراه و لنز برای آیفون X، XS، XS Max و XR و همچنین مدل های قدیمی تر است.

لنزها کاور Hitcase ارتقاء آیفون اپل

آیفون X، XS و XS Max ممکن است، همه دوربین های دو لنزه ای داشته باشند، اما از لنزهای بزرگ و زاویه دید بیشتر برخوردار نیستند.

در اینجا برای رفع این کاستی ها، شرکت هایی همانند Hitcase و Olloclip وارد کار می شوند، آنها لنز هایی را می فروشند که شما می توانید به آی فون خود اضافه می کنید و گزینه ها و آپشن های عکاسی خود را گسترش دهید.

اما همانطور که نام آن نشان می دهد، Hitcase ریشه در مورد کیس ها و کاورهای تلفن همراه دارد و دارای تعدادی مورد مناسب و عالی برای انتخاب است، از جمله یک مورد ساده Crio (همان مدل سیاه رنگ که در وسط عکس بالا دیده می شود) که بسیار سخت است و به عنوان یک محافظ عالی، با ویژگی های منحصر به فرد مانند جلوگیری از عرق کردن دست، یک انتخاب عالی می باشد.

اخبار کامل اپل، آیفون های جدید اپل و سیستم عامل جدید iOS 12 را مشاهده کنید.

همینطور هنگامی که شما یک لنز یا دو لنز را اضافه می کنید، تصویرها می توانند بسیار وسیع تر و گسترده تر باشند، اما برای اضافه کردن آن لنزها قیمت آن ها نیز می تواند زیاد تمام شود، کمپانی Hitcase در اوایل فصل تعطیلات ایالت متحده با چند گزینه بسته بندی تازه شروع به کار می کند که می تواند برای شما از 5 دلار تا 40 دلار، در هر جائی، پس انداز به همراه داشته باشد.

در زیر می توانید یک عکس با لنز SuperWide که در یونان می باشد را مشاهده کنید.

ما شخصا SuperWide را دوست داریم، (لنز های SuperWide با قیمت 40 دلار، 31 پوند، 56 دلار استرالیا به فروش می رسند) و می توانید از آن ها برای تصویربرداری حرفه ای و به صورت خودکار در هر زمینه و مجموعه ای استفاده کنید.

Hitcase همچنین لنز های گسترده (wide) و ماکرو (macro) را نیز به فروش می رساند که آن ها نیز می توانند 40 دلار هزینه داشته باشند.

مقرون به صرفه ترین قرارداد، بسته Crio + Lens است که به شما انتخاب هر لنز به همراه کاور Crio را به ازای قیمت 50 دلار به جای 70 دلار ارائه می دهد.

فقط آگاه باشید که با کاور های Crio، و بعضی از موارد دیگر، لنز ها به صورت مغناطیسی به این کیس یا کاورها می چسبند که هم می تواند خوب باشد و هم بد.

به این دلیل خوب است، زیرا لنزها را به راحتی و بدون زحمت زیاد، جابجا می شوند و تعویض آن ها آسان می باشد، اما اگر لنز را به هر چیزی تکیه دهید، کیس و تلفن خود را با سقوط روبرو خواهید کرد.

در اینجا ببینید که یک قاب هوشمند موبایل تمام نگرانی های شما را بر طرف می کند.

شما می توانید بقیه بسته های قرارداد تعطیلات Hitcase را در اینجا مشاهده کنید.

مطالعه بیشتر: مقایسه تلفن های همراه جدید Note 9 ،Pixel 3 XL ،iPhone XS Max و LG V40، و مشخصات کامل آن ها، بهترین توصیه ها و روش ها برای خرید یک تلفن همراه جدید.

بیشتر بخوانید: تکنولوژی دوربین های چند لنزی در حال آمدن به تلفن های همراه و یا برچسب های ضد ضربه Gorilla Glass 6: حفاظت از موبایل شما در مقابل هر ضربه ای.

ویدیوها و مطالب مشابه