بازی FIST: Forged In Shadow Torch

بررسی و معرفی رسمی بازی F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

بازی F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch یک بازی بسیار عالی و هیجان انگیز است که می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم خود کند. این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد و سازنده بازی توانسته است این ژانر را در بازی به خوبی قرار دهد . همراه ما باشید با برسی این بازی جذاب و شناخت از گیم پلی معرکه این بازی سرگرم کننده.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما در نقش کاراکتر یک خرگوش جنگجو می باشید و قرار است خود را به یک قهرمان تبدیل کنید.

با ورود دشمنان شما به شهر، شهر مانند قبل نیست و دشمنان شما تمامی توپخانه های خود را به سمت شهر گرفته اند و تمامی دوستان شما دیگر ناامید هستند و شما فقط یک دوست دیگر دارید که قصد دارد تا به شما کمک کند.

شما ماموریت دارید تا کاری انجام دهید که باعث شود تا دوستان شما بار دیگر امیدوار به نجات شهر شوند و نکته بعد این است که باید هر طور شده دشمنان خود را از بین ببرید و بتوانید بار دیگرشهر خود را نجات دهید و مانند قبل کنید آن را.

دشمنان شما از اویل بازی در مقابل شما ایستادگی می کنند و شما باید تمامی تلاش خود را بکنید تا آن ها را نیز نجات دهید.

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده از بهترین موتور گرافیکی ممکن برای بازی استفاده کرده است که با مشخصه های بازی یکی می باشد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده  در بخش نورپردازی بازی بسیار موفق بوده است.

محیط بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد  و می توانید به هر کجا که دوست دارید قدم بگذارید و از ماجراجویی خود لذت ببرید.

موسیقی و صداگذاری بازی منحصر به فرد است و گوش نواز و سازنده بازی در این بخش عملکرده بسیار عالی و خارق العاده داشته است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید، به بازی های هیجانی علاقه دارید، این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید.

می توانید تریلر زیبای این بازی را تماشا کنید و شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی باشید و می توانید از طریق تریلر بازی بخشی از گفته های بنده را تماشا کنید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما  مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل