آشنایی با یکی از موثرترین موارد در بازی free fire به نام جم

بازی فری فایر روی پلتفرم موبایل برای سیستم عامل های اندروید و IOS قابل دانلود و استفاده می باشد. تعداد نفرات شرکت کننده در هر مرحله این بازی 50 نفر می باشد. این بازی یک بازی سوم شخص و در سبک اکشن – بقا است که در این بازی شما در ابتدا وارد جزیره ای دور افتاده می شوید و در مدت زمانی محدود باید به رقابت با بقیه شرکت کننده ها بپردازید و آنها را شکست دهید.

آشنایی با موثرترین بازی free fire جم

بازی Garena Free Fire که توسط استودیو بازی سازی 111dots Studio ساخته شده در سال گذشته به موفقیت های مختلف در سبک خود دست یافته است و توانسته جایگاه خوبی در بین علاقه مندان این سبک و پلتفرم تلفن همراه پیدا کند. این بازی در اصل در سبک بازی مشهور پابجی و با الهام گرفتن از سبک بازی آن ساخته شده است به همین دلیل این دو بازی در برخی از قسمت ها شبیه به یکدیگر طراحی شده اند. تفاوت اصلی این دو بازی در تعداد نفرات شرکت کننده در هر بازی است.

ویژگی های بازی Free Fire :

  1. یکی از ارکان قوت این بازی دارا بودن جزییات گرافیکی بالا و صداگذاری عالی می باشد که تجربه بازی خوبی را به کاربران می دهد
  2. گیم پلی اعتیاد آور و روان
  3. آنلاین بودن بازی و امکان بازی با میلیون ها نفر در سراسر دنیا
  4. امکان هماهنگی و بازی با کاربران مشخص. یعنی می توانید با دوستان خود در یک مرحله تیم شده و به نبردهای گروهی با کاربران دیگر بپردازید
  5. امکان انتخاب بین اسلحه ها، نقشه های متنوع و با جزییات زیاد، کاراکترها و اسکین های متنوع در بازی
  6. امکان ایجاد استراتژی های مختلف در هنگام نبرد
  7. وجود وسایل نقلیه متنوع برای جابه جایی
  8. دارا بودن سرورهای گفتگو روان و پرسرعت به جهت گفتگو با دوستان و دیگر حریفان حاضر در هر مرحله
  9. قابلیت Open World بودن و امکان حرکت در هر نقطه نقشه  عظیم این بازی برای چیدا کردن سلاح و آیتم های مخفی
صفحه نمایش اصلی بازی فری فایر

موارد استفاده از جم در بازی فری فایر چیست؟

گیمرها در این بازی تمام تلاش خود را برای ارتقا سطح بازی خود و تجهیزاتی که در طول و در مراحل بازی در اختیار قرار دارند و پیروز شدن در مراحل مختلف بازی انجام می دهند. برای این کار تنها کافی است که با خرید جم های بازی یا همان الماس های بازی فری فایر و خرید تجهیزات و شخصیت ها و… سطح کاراکتر خود را در بازی ارتقا ببخشید.

مورد دیگر در رابطه با این جم ها این است که شما با خرید جم بازی Free Fire، می توانید elite bundle و elite pass بازی را فعال کرده و با شرکت در برخی از این رقابت های دوره ای جوایز و ویژگی های خاصی را به دست بیاورید و در طول بازی از آن ها استفاده نمایید.

آشنایی با موثرترین قابلیت های بازی فری فایر

یکی از موثرترین قابلیت های بازی فری فایر، الماس یا جم بازی Free Fireمی باشد. به وسیله این جم شما می توانید کاراکتر های مختلف بازی را آزاد کنید و یا ویژگی های این شخصیت ها را ارتقا بدهید. در طی مراحل این بازی شما قادر به انتخاب از بین شخصیت های مختلف این بازی خواهید بود که هر کدام ویژگی خاصی دارند.

آشنایی با ویژگی های شخصیت های بازی فری فایر و توانایی های آن ها

 بعضی از این شخصیت ها دارای قدرت بیشتری در زمینه گلوله های اصابت کرده هستند، یکی از این شخصیت ها دارای سرعت بیشتری هنگام دویدن هست، یکی دیگر از این شخصیت ها تعویض خشاب سریعتری انجام می دهد و… که هر کدام از این قابلیت ها درصد بقا در بازی را برای شما تا چند برابر نسبت به حریفان دیگر بیشتر می کند.  شما به وسیله تهیه جم در این بازی می توانید شخصیت مورد نظر خود را ارتقا ببخشید و یا قبل از رسیدن به مراحل بالاتر، شخصیت مورد نظر خود را آزاد کرده و از آن استفاده کنید. همینطور با استفاده از این جم ها امکان تغییر پوسته ی بازی نیز برای گیمرها فراهم می شود که به هرچه لذت بخش تر شدن تجربه ی استفاده از این بازی کمک می کند.

تیزر تصویری بازی فری فایر

در به روز رسانی های اخیر این بازی پوسته و اسکین های جدید و جذابی مثل پوسته سلاح و پوسته لباس های مختلف و… به این بازی اضافه شده اند که برای استفاده از این ویژگی ها نیاز به خرید جم بازی Free Fireمی باشد. شما برای خرید جم بازی Garena Free Fire می توانید به سایت آسان جم مراجعه کنید و از بسته های مختلف ارائه شده استفاده کرده و به ارتقا سطح بازی خود در مقابل سایر رقبا بپردازید.

ویدیوها و مطالب مشابه