بازی Far Cry 6 کنسول ایکس باکس استیشن

معرفی رسمی داستان بازی Far Cry 6 ، برای کنسول ایکس باکس و پلی استیشن

بازی Far Cry 6 یک بازی بسیار عالی و معرکه می باشد که توانست در نسخه اول خود جایگاه بسیار متناسب و عالی پیدا کند که می تواند گفت این بازی یک بازی معرکه می باشد. این بازی با گذشت یک مدت توانسته فصل دوم و جدید بازی  را منتشر کند. این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد. همراه ما باشید تا با داستان و شخصیت دنی روخاس بیشتر آشنا شوید.

داستان بازی اینبار گویا خیلی از اتفاقات است که شما می توانید در تریلری که  برای داستان بازی قرار داده شده است تماشا کنید و لذت ببرید.

کشف داستان دیکتاتور یاران آنتون کاستیلو (جیانکارلو اسپوزیتو) و چریک های مدرن که علیه او قیام می کنند.

این بازی در این قسمت قصد دارد تا شما را با دنیای دیکتاتوری بیشتر آشنا کند و شما را با عواقب آن آشنا کند و همچنین شما را هم با آن روبه  رو می کند.

موتور گرافیکی بازی بسیار عالی می باشد و توانسته است مانند فصل قبل بازی گرافیک بسیار خوب و مناسب برای بازی طراحی کند.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی توانسته است با استفاده جلوه های مناسب محیط های متناسب و متفاوتی برای این بازی بسازد.

محیط بازی دارای چالش های بسیار زیادی می باشد که شما را شگفت زده خواهد کرد.

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موسیقی و صداگذاری برای این بازی استفاده نموده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی Far Cry می باشید و دوست دارید تا فصل جدید این بازی جالب را نیز تجربه کنید، ساعت های فراوان سرگرم باشید و از یک بازی عالی لذت ببرید، پیشنهاد می کنم این بازی جالب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شما می توانید از طریق تریلر بازی شاهد بخشی از گفته های بنده باشید و در ضمن می توانید از طریق آن شاهد گرافیک و کیفیت بالا بازی باشید و نیز لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل