بازی ماشینی Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R

معرفی بازی ماشینی جدید Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R

بازی Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R یک بازی بسیار عالی و هیجان انگیز است. این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد. این بازی جالب توانسته است نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و به یک بازی عالی تبدیل شود و هر بار با داستان سریع و خش ادغام داشت ولی اینبار سازنده از داستان سریع و خشن استفاده نکرده است و داستانی جدید را ساخته است. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جالب و سرگرم کننده.

داستان بازی اینبار از جایی شروع می شود که تیم شما قرار است در یک مسابقه چند مرحله خیابانی شرکت کند و با رقیبان خود به رقابت بپردازند و برای اینکه بتواند پیروز شوند باید با چندین نمونه ماشین در رقابت های بپردازن و پیروز شوند.

اینبار داستان بازی قصد دارد تا شگفت زده کند و شما را با رقابت و هیجانی دعوت کند که به هیچ عنوان در هیچ بازی اتومبیرانی و اکشن ندیده اید.

سازنده بازی اعلام کرد این بازی دارای موتور گرافیکی بسیار قدرتمندی نیز می باشد. 

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده کرده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از بهترین نورپردازی برای این بازی استفاده کرده است.

محیط بازی کاملا بزرگ است و می توانید با خودرو خود به راحتی مراحل را پشت سر بگذارید و یا به ماجراجویی خود بپردازید.

موسیقی و صداگذاری بازی  بسیار عالی است و سازنده از موسیقی های خود فیلم استفاده کرده است تا جریان فیلم را بیشتر زنده کند.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، به مجموعه فیلم های سریع و خشن علاقه دارید و تماشا کرده اید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید، این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید.

می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی باشید و می توانید از طریق تریلر بازی بخشی از گفته های بنده را تماشا کنید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل