با گرفتن یک عکس، پیچ و یا مهره جایگزین مورد نظر خود را پیدا کنید

با استفاده از برنامه Part Finder آمازون، از طریق یک عکس، مهره یا پیچ های مورد نظر خود را شناسایی و تعویض کنید. یک برنامه تصویری بسیار کاربردی برای تشخیص نوع، سایز و اندازه پیچ ها و مهره های مختلف دستگاه های شما که دیگر بی مصرف شده اند و نیاز به جایگزین شدن دارند.

3 از 5
از 10 رای
(رای دهید)
با گرفتن یک عکس، پیچ و یا مهره جایگزین مورد نظر خود را پیدا کنید

برای کسانی که مدام در حال نقل و مکان کردن و جابه جایی هستند، کسانی که مجبورند با نقل و مکان خود هر قطعه و یا وسیله الکتریکی و غیر الکتریکی خود را جدا کنند و بعد از مستقر شدن تمامی اسباب اساسیه خود را دوباره سر هم کنند، یا همچنین، برای لحظه های دیگر که جای دقیق پیچ و یا مهره ها را در بدنه دستگاه خود تشخیص نمی دهید و اصلا هیچ ایده ای ندارید که کدام پیچ با کدام سایز کجا متصل بوده است.

به نظر می رسد که این برنامه از پیدا کردن محل دقیق مهره، پیچ و یا واشر مهم تر و کاربردی تر باشد، بیشتر احتمال دارد که شما به طور ناخواسته قصد از دست دادن آن پیچ و یا مهره ها را داشته باشید تا اینکه نتوانید محل نصب آن ها را بشناسید، برای اینکه پیچ و مهره های خود را در هنگام باز کرن و جدا جدا کردن قطعات مختلف دستگاه خود گم نکنید، مجبورید پیچ و مهره های خود را در مکانی خاص و دقیق قرار دهید، یا هر یک از پیچ ها را در یک کیسه مخصوص خود نام گذاری کنید تا با هم مخلوط نشوند.

در غیر اینصورت ممکن است زمانی که شما می خواهید یک دستگاه با قطعات زیاد را باز کنید و دوباره سر هم کنید، به دلیل زیاد بودن قطعات، پیچ و مهره ها را از هم تشخیص ندهید و یا بدتر از آن پیچ و مهره های وسیله خود را گم کنید و یا آن ها را خراب کنید.

راه حل اکثر مردم برای این کار در گذشته این بود که فقط یکی از قطعات مربوطه را به فروشگاه سخت افزاری مربوط به آن برسانند و از مقایسه با بعضی پیچ و مهره های دیگر برای کمک به پیدا کردن یک جایگزین مناسب برای آن مدل پیچ مخصوص خود استفاده کنند.

اما در حال حاضر، در اوایل این ماه شرکت آمازون در واقع یک ویژگی جدید برای سیستم عامل های iOS ارائه داد که احتمالا این روند را آسانتر و حتی سریع تر نیز می کند: اکنون با استفاده از دوربین گوشی خود می توانید یک جایگزین مناسب برای پیچ و مهره های گم شده و یا خراب شده خود پیدا کنید.

برای استفاده از این ویژگی، به برنامه iOS آمازون نیاز دارید که بر روی دستگاه شما نصب و راه اندازی بشود. (هنوز در کمال تعجب بدون پشتیبانی از اندروید Android)

به راحتی دوربین خود را درون برنامه باز کنید و سپس روی نماد “قسمت یاب” ضربه بزنید.

این مجموعه دستورالعمل های نمایشی خود را بر روی صفحه راه اندازی خواهد کرد، اساسا این ویژگی شامل قرار دادن آیتم شما در یک سطح سفید و در کنار یک پنی (برای مقیاس) است.

پس از آن چند لحظه گوشی خود را نگه دارید تا این برنامه بتواند تصویر کامل مورد نظر شما را با آنچه که شما دنبال آن هستید، تشخیص و به شما نشان دهد.

همچنین برنامه ممکن است چند شناسه دیگر مانند نوع پیچش و نمونه سر پیچ مورد درخواست شما را برای بهتر تعیین کردن هویت پیچ مورد نظر شما از شما بخواهد.

این برنامه به طور موثر یک مورد را که با آیتم شما مطابقت دارد را برای شما پیش بینی می کند و نشان می هد، سپس شما می توانید آن را به راحتی جایگزین کنید.

رای شما به "با گرفتن یک عکس، پیچ و یا مهره جایگزین مورد نظر خود را پیدا کنید" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن