فصل بازی For Honor Tempest

معرفی رسمی فصل جدید بازی For Honor به نام Tempest

بازی For Honor - Tempest  یک بازی بسیار هیجان انگیز و جذاب است که به تازگی تریلر فصل جدید جالب این بازی جذاب منتشر شده است که داستان بازی با فیلم زیبا و جالب بازی تاج و تخت در ارتباط هست و بخشی از داستان فیلم بازی تاج و تخت در این بازی قرار داده شده است. این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد. همراه ما باشید تا با گیم پلی این بازی جذاب بیشتر آشنا شویم.

 داستان بازی اینبار با فصل های گذشته فرق بسیار زیادی می کند و دنیا توانایی جلوگیری از هر چیزی را ندارد. داستان اینگونه می باشد که افراد در دنیایی خشکسالی قرار دارند و افراد از خدایان خود در خواست باران و آب کرده اند و چیزی از خواسته خود را به دست نیاورده اند بلکه با موجی از آب روبه رو شده اند که زمین را می تواند به راحتی از پای دربیاورد.

شما در این بازی در نقش یک شوالیه بسیار بزرگ هستید که با ارتش خود در یک جنگ بزرگ گیر افتاده اید و هر چه زودتر این طوفان بسیار بزرگ به سما شما می آید و نزدیک تر می شود و شما باید ......

شما در این بازی می توانید در بخش شخصی سازی کاراکتر خود را هر طور که دوست دارید بسازید و از کاراکتر خود لذت فراوانی ببرید و جذاب تر این که سلاح ها بسیار جذابی در بازی اضافه شده که هر کدام که دوست دارید می توانید برای کاراکتر خود خریداری کنید و لذت ببرید .

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و باید گفت که سازنده از بهترین موتور گرافیکی  برای باز استفاده کرده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و باید گفت که نور پردازی به قدر خوب در بازی کار شده است که به خوبی تمام می توان همه چیز را دید. 

محیط بازی بسیار بزرگ است و می توانید در هر کجا که دوست دارید قدم بگذارید و با ارواح شیطانی مبارزه کنید و تمامی آن ها را از بین ببرید.

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و موسیقی بازی به بازی هیجان بسیار زیادی منتقل می کند. 

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید و دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید، این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید؛ شما افراد گیمر می تواند سال 5 ،فصل سوم بازی For Honor  را در 9 سپتامبر برای کنسول خود خریداری کنید و نیز نصب نمایید.

می توانید تریلر زیبای این بازی را تماشا کنید و شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی باشید و از طریق تریلر بازی می توانید بخشی از گفته های بنده را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما کاربردی و مفید بوده باشد.

... توضیحات کامل