فصل بازی For Honor طوفان

معرفی فصل سوم از بازی For Honor به نام طوفان

بازی For Honor: Year 5 Season 3 Tempest  یک بازی بسیار هیجان انگیز و جذاب است که به تازگی تریلر فصل جدید جالب این بازی جذاب منتشر شده است که  می تواند شما افراد را ساعت های متوالی سرگرم خود کند. همانطور که می دانید مجموعه بازی های For Honor در دنیای بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارند. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی شگفت انگیز.

داستان بازی اینبار از جای شروع می شود که بعد از بارش بسیار زیاد باران و به پایان رسیدن طوفان، دنیا کمی آرام شده است و اگر نخواهیم دست کم بگیریم طوفانی که اتفاق افتاد، می توان گفت فعلا خبری از طوفان نیست ولی از طرفی دیگر شما باید شاهد طوفانی از نیرو های دشمن باشید که بسیار قدرتمند می باشند و برای اینکه بار دیگر سرزمین شما را تصاحب کنند، تلاش بسیار زیادی کرده اند و تدارکات بسیار زیادی برای شما دیده اند و حال شما باید با بخشی از نیرو های خود که از طوفان جان سالم به در برده اند، در مقابل این ارتش لیستادگی کنید و.......... .

شما در این بازی می توانید در بخش شخصی سازی کاراکتر خود را هر طور که دوست دارید بسازید و از کاراکتر خود لذت فراوانی ببرید و جذاب تر این که سلاح ها بسیار جذابی در بازی اضافه شده که هر کدام که دوست دارید می توانید برای کاراکتر خود خریداری کنید و لذت ببرید .

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و باید گفت که سازنده از بهترین موتور گرافیکی  برای باز استفاده کرده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و باید گفت که نور پردازی به قدر خوب در بازی کار شده است که به خوبی تمام می توان همه چیز را دید. 

محیط بازی بسیار بزرگ است و می توانید در هر کجا که دوست دارید قدم بگذارید و با ارواح شیطانی مبارزه کنید و تمامی آن ها را از بین ببرید.

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و موسیقی بازی به بازی هیجان بسیار زیادی منتقل می کند. 

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید و دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید، این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید؛ شما افراد گیمر می تواند سال 5 ،فصل سوم بازی For Honor  را به زودی برای کنسول خود خریداری کنید و نیز نصب نمایید.

می توانید تریلر زیبای این بازی را تماشا کنید و شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی باشید و از طریق تریلر بازی می توانید بخشی از گفته های بنده را تماشا کنید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما کاربردی و مفید بوده باشد و نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل