بازی جالب و پرطرفدار Fortnite به تلفن های اندروید می آید

بازی محبوب Fortnite برای سیستم عامل های اندروید به طور موقت و منحصر به فرد در تلفن های سامسونگ در دسترس است. کاربران Android اکنون قادر خواهند بود Fortnite خود را در ابتدا در دستگاه های سامسونگ دریافت کنند . سپس بعد از مدتی می توانند در بقیه تلفن های همراه نیز این بازی را در اختیار داشته باشند.

بازی پرطرفدار Fortnite تلفن اندروید آید

Epic Games در روز پنج شنبه اعلام کرد که در نهایت بازی پرطفدار و کاربر پسند Fortnite وارد Android شد، معرفی این بازی در همایش گلکسی نوت 9 سامسونگ که دیروز یعنی 9 آگوست بود، صورت گرفت، اما اکثر سیستمه های اندرویدی تا یکشنبه 12 آگوست قادر به دسترسی به آن نخواهند بود.

گیمرها بعد از معرفی این بازی برای دیگر کنسول ها، ماه ها منتظر هستند تا کمپانی Epic Games که بازی Fortnite را در نهایت برای تلفن های همراه  Android معرفی کند و اما اکنون بعد از مدت های انتظار پاسخی خواهند گرفت.

در حال حاضر، Fortnite تنها برای دستگاههای Galaxy سامسونگ از مدل S7 به بالاتر در دسترس است اما فقط تا تاریخ 12 آگوست به صورت منحصر به فرد ادامه دارد و بعد از آن هر کس دیگری باید بتواند به راحتی به نبرد Royale در این بازی بپیوندید. شما در اینجا می توانید ببینید که آیا دستگاه شما در فهرست اولیه ی دستگاههای Android با قابلیت پشتیبانی از بازی Fortnite است یا خیر؟

Epic شروع به پخش نسخه بتا برای کاربران دیگر آندروید در چند روز آینده خواهد کرد. بازیکنان علاقه مند می توانند برای دسترسی به Fortnite.com/Android بروند و ثبت نام کنند.

گلکسی نوت 9 و Tab S4 یک جلوه منحصر به فرد از بازی Fortnite را که در عکس بالا دیده می شود، دریافت می کنند، هرچند توجه داشته باشید موبایل Galaxy Note 9 تا تاریخ 24 آگوست هنوز به فروشگاه ها نرسیده است.

سامسونگ همچنین یک مجموعه بسته سفارشی سازی پیشگام Fortnite را ارائه می دهد.

بازی Fortnite در حال حاضر در سیستم عامل  iOS و کنسول های PS4، Nintendo Switch، Xbox One و همینطور کامپیوتر در دسترس است، اگر چه در مورد بازی PS4 باید بدانید که به تازگی به مجموعه بازی های این کنسول پیوسته است.

شما می توانید تریلر رسمی بازی بسیار محبوب اخیر Fortnite را برای دستگاه نینتندو سوئیچ در این قسمت مشاهده کنید. همینطور اگر از طرفداران پرو پا قرص این بازی هستید می توانید نحوه شروع بازی محبوب و پرطرفدار Fortnite را در اینجا ببینید.

نسخه آندروید همچنین می تواند بعد از یک سری مسائل، در فروشگاه گوگل در دسترس قرار بگیرد.

ویدیوها و مطالب مشابه