بازی حقیقت مجازی Fracked استیشن

بررسی و نگاهی به گیم پلی بازی حقیقت مجازی Fracked برای پلی استیشن

بازی Fracked یک باز بسیار عالی و شگفت انگیز می باشد که داستان خود را در ژانر اکشن و ماجراجویانه یک فرد بی باک و قدرتمند برای افراد روایت می کند. این بازی جذاب قرار است در 20 آگوست وارد بازار جهانی شود و برای دو کنسول پلی استیشن، ایکس باکس  و همچنین کنسول  وی آر  منتشر شود. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جالب برای دانلود و بارگیری.

شما در این بازی جذاب قرار است تا در نقش یک فرد جسور به یک ماجراجویی بسیار بزرگ بروید ولی در مسیر خود با افرادی روبه رو می شوید که ماموریت دارند تا اجازه ندهند تا شما به ماجراجویی بسیار بزرگ خود بپردازید و حال باید به کمک سلاح هایی که دارید در مقابل دشمنان خود ایستادگی کنید و آن ها مبارزه کنید و تمامی تلاش خود را بکنید و به دنبال راهی برای نجات جان خود باشید و……..

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا یک بازی با کیفیت برای افراد گیمر بسازد و و تمامی افراد ساعت های متوالی سرگرم باشند.

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند می باشد و در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده نموده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین جلوه های ممکن برای محیط بازی استفاده نموده است و توانسته است محیطی بسیار عالی و کاربردی برای ماجراجویی بسازد.

موسیقی و صداگذاری بازی معرکه است و سازنده از موسیقی های بسیار عالی و مناسب برای این بیازی معرکه و شگفت انگیز استفاده نموده است.

 با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه می باشید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید و لذت ببرید، پیشنهاد می کنم این بازی شگفت انگیز را به هیچ عنوان از دست ندهید و حتما این بازی را تجربه کنید.

با تمامی این گفته ها در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی و معرفی این بازی شگفت انگیز و هیجانی را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

ویدیوهای مشابه