اولین دوربین های 102 مگاپیکسلی پیشگام فوجی فیلم به زودی به فروش می رسند!

کمپانی فوجی فیلم (Fujifilm) دوربین دیجیتال (mirrorless) 102 مگاپیکسلی برتر و پیشگام خود، که به نام GFX100 شناخته می شود، را به زودی راه اندازی می کند. این دوربین به مبلغ 10،000 دلار در ماه ژوئن یا ماه تیر به فروش می رسد. این قیمت فوق نجومی، کیفیت و قدرت این دوربین فوق العاده را نشان می دهد و این دوربین به عنوان اولین دوربین های 102 مگاپیکسلی در جهان معرفی می شود.

دوربین 102 مگاپیکسلی پیشگام فوجی زودی فروش رسند

خب در حالی که چهار دوربین بدون آینه (mirrorless) و فول فریم (full-frame) برتر و عالی در جهان برای مبارزه با یکدیگر وجود دارند، کمپانی Fujifilm از ویژگی های عالی APS-C و یک فرمت متوسطه برای این دوربین برتر خود استفاده می کند که آن را متمایز نر نیز می کند.

در حال حاضر، این شرکت فوجی فیلم اعلام کرده است که این دوربین فوق العاده و متوسطه خود را، که یه عنوان یک دوربین 102 مگاپیکسل به اسم GFX100 شناخته می شود، به زودی به فروش می رساند.

در بالاترین رزولوشن دیوانه کننده، و در میان با کیفیت ترین دوربین های بدون آینه با اندازه ای متوسط، دوربین جدید GFX100 برخی از مشخصات به شدت قابل توجه و عالی را با خود به همراه دارد که می تواند نظر هر شخصی را به خود جلب کند.

مثلا، این دوربین با یک سنسور روشنایی پشتی همراه است، بنابراین شما قادر خواهید بود ISO را فعال کرده و تصاویر شفاف تری را در نور کم و محیط های کم نور بگیرید.

Fujifilm اعلام کرد که این اولین دوربین متوسط ​​با فاز های مختلف فوکوس اتوماتیک کامل و با قابلیت ردیابی شیء و تشخیص چهره / تشخیص چشمی است.

با تشکر از آن سیستم، آن تا 210 درصد سریع تر از کنتراست دوربین قبلی GFX 50R مجهز به AF عمل می کند.

دوربین جدید GFX100 مجهز به تثبیت تصویر درون بدنه است که تا 5.5 توقف اضافی از لرزش را کاهش می دهد.

این دوربین همچنین دارای توانایی تصویر برداری 30 فریم در ثانیه با کیفیت 4K برای ویدیو است و با قابلیت ضبط 10 بیتی 4: 2: 2 همراه می باشد، یکی دیگر از ویژگی های عالی برای یک دوربین ​​با فرمت متوسط.

این امر باید برای عمق بیشتر میدان وسیع تری را ایجاد کند و Fujifilm ویژگی هایی مانند “قابلیت ضبط پذیری وسیع و حساسیت بالا ISO و کیفیت بهتر، تولید ویدیو با کیفیت بالا با بافت دقیق” را وعده داده است.

ویژگی های دیگر شامل یک صفحه نمایش لمسی پشتی، 5.76 میلیون نقطه EVF قابل تعویض، اسلات کارت دوگانه UHS-II و باتری های دوگانه است.

شاتر کانونی دارای چشمه هایی برای کاهش شوک شاتر است که می تواند تصاویر تار شده را بهتر ایجاد کند.

شما قادر خواهید بود تصاویر 16 بیتی RAW را ضبط کنید، و به منظور جلب جزئیات خیلی راحت و آسان است که در سایه ها و نورها به عکس برداری بپردازید.

تمام فیلترهای معمولی Fujifilm مانند Velvia، Eterna Cinema و Monochrome در دسترس هستند.

دوربین GFX100 همچنین دارای عملکرد جدید “Effect Skin Smooth” است که برای جلب توجه شما برای پرتره افراد بدون نیاز به پردازش چند بعدی، در نظر گرفته شده است.

Fujifilm گفته است، دوربین جدید GFX100 برای اطمینان از سطوح فوق العاده بالا از نفوذ گرد و غبارها و یا رطوبت آب، مقاوم می باشد و در برابر نفوذ هر چیزی مهر و موم شده است.

در حالی که به وضوح این یک دوربین کوچک نیست، اما به اندازه یک دوربین DSLR کامل است و وزن آن حدود 3 پوند است که شامل دو باتری، یک کارت حافظه و EVF نیز می باشد.

شما احتمالا در حال حاضر قیمت را نیز حدس بزنید، به همین ترتیب، دوربین جدید Fujifilm GFX100 با هزینه 10،000 دلار بدون لنز به فروش می رسد.

این واقعا برای آن چه که این دوربین ارائه می دهد منطقی است.

به عنوان مثال دوربین X1D Hasselblad هزینه 8،500 دلار دارد اما کمتر از نیمی از وضوح این دروبین جدید را عرضه می کند.

دوربین GFX100 فوجی فیلم از تاریخ 27 ژوئن یا 6 تیر شروع به فروش می کند.

برای مطالعه بیشتر ببینید: دوربین دیجیتال Fujifilm XF10، دوربینی کوچک با سنسور بزرگ، دوربین جدید G95 لومیکس پاناسونیک با تصویر برداری ۴K، ثبات تصویر و بسیاری از دیگر توانایی ها و یا دوربین جدید SL3 کانن همرا با ویژگی های پیشرفته فوکوس اتوماتیک و ردیابی چشم.


ویدیوها و مطالب مشابه