معرفی آپدیت جدید بازی جذاب Genshin Impact

بازی Genshin Impact یک بازی بسیار عالی و هیجان انگیز است. بالاخره با گذشت یک ماه نسخه آپدیت شده این بازی منتشر شد و توانسته در نسخه های آپدیت شده نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و یک بازی بسیار عالی تبدیل شود و یکی از نکات در نسخه آپدیت شده بازی اضافه شدن مراحل سخت تر به بازی است.

آپدیت بازی Genshin Impact

این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد.

داستان بازی از جایی شروع می شود که 4 دوست و بر سرزمین های مختلف فراوان روایی می کنند و اجازه نمی دهند تا کسی به سرزمین های آن ها تجاوز کند که ناگهان پیام عجیبی برای هر سرزمین می رسد و فرمانروایان هر سرزمین با یک دیگر متحد می شوند و به دنبال ماجراجویی می روند تا این دشمن سر سخت و قدرتمند را از بین ببرند و…

شما در این بازی ماموریت دارید تا یکی از این شخصیت ها را انتخاب کنید و به کار خود در بازی بپردازید و به دنبال از بین بردن آن شیطان باشید و آن را از بین ببرید و…

سازنده بازی در کنفرانس خبری خود اعلام کرد این بازی یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده است و مناسب افرادی است که به بازی های اکشن ژاپنی علاقه دارند زیرا دارای تمامی خصوصیات این علاقهمندان است.

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده کرده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده در ساخت جلوه های بصری عالی عمل کرده است.

محیط بازی کاملا بزرگ است و می توانید در هر کجا که دوست دارید قدم بگذارید.

موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و گوش نواز و متناسب با خود بازی استفاده شده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، به بازی های اکشن ژاپنی علاقه دارید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید، این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید.

ویدیوها و مطالب مشابه