بازی Ghostrunner کنسول ایکس باکس استیشن

معرفی رسمی بازی Ghostrunner، برای کنسول ایکس باکس و پلی استیشن

بازی Ghostrunner یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده می باشد که سرشار از هیجان و ماجراجویی هست. این بازی داستان خود را در ژانر اکشن، ماجراجویانه، هیجانی برای شما افراد روایت می کند و توانسته است این بازی در جایگاه بسیار خوب و مناسبی نیز قرار بگیرد. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی و شناخت از گیم پلی آن.

داستان بازی روایتگر یک فرد است که در دنیایی بسیار بزرگ و البته خیلی پیشرفته قرار دارد و وی باید تمامی تلاش خود را بکند تا با شکست دادن دشمنان خود و همچنین جان سالم به در بردن، پیروز بازی شود و داستان بازی را به پایان برساند.

دشمنان این فرد زامبی هایی هستند که توسط یک ویروس آزمایشگاهی به وجود آمده اند و تک تک افراد را از سر راه خود برمی دارند.

حال شما ماموریت دارید تا این کاراکتر را مدیریت کنید و جان آن را از دست این موجودات زامبی نجات دهید.

شما می توانید برای خود شخصی سازی کنید؛ مثال لباس کاراکتر خود را تغییر دهید و یا می توانید سلاح های خود را هر طور که دوست دارید و به سلیقه خود رنگ کنید و یا شکل و شمایل  آن را تغییر دهید.

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند است و سازنده بازی از بهترین موتور گرافیکی برای این بازی جالب و جذاب استفاده نموده است که با مشخصه های بازی یکی می باشد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین نورپردازی برای این بازی استفاده نموده است و البته بازی دارای محیطی با جلوه هایی بسیار معرکه می باشد.

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار خوبی نیز قرار دارد.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، دوست دارید تا در یک دنیا علم تخیلی زامبی ها را از سر راه خود بردارید، پیشنهاد می کنم این بازی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شما می توانید از طریق تریلر قرار داده شده، شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی و همچنین گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد  مفید و کاربردی بوده و نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل