مکعب روبیک جدید با قابلیت مسابقه و ذخیره عملیات ها

حل مکعب روبیک یکی از بازی های مفرح افراد باهوش است. این بازی در دهه 70 میلادی به بازار عرضه و شد و از آن هنگام تا کنون این بازی در بین افراد باهوش و نخبه از جایگاه خاصی برخوردار است.

مکعب روبیک با قابلیت مسابقه ذخیره عملیات

سریع ترین ربات توانسته مکعب روبیک را در 38 صدم ثانیه حل کند. این سرعت گرچه خوب به نظر می رسد اما حل این مکعب برای روبات ها هم شکنجه محسوب می شود.

GoCube نام گجت جدیدیست که بازی روبیک را شبیه سازی می کند و به گوشی تلفن همراه نیز متصل می شود. هدف این استارتاپ استفاده از بازار پر فروش مکعب روبیک است و قصد دارد با معرفی این گجت، افراد عاشق این مکعب را به سمت خود جلب کند.

برای جذب کابرانی که از این مکعب فراری هستند، گجت GoCube آموزش قدم به قدم را به نمایش می گذارد که بر اساس حرکات شما، حل این مکعب را آموزش می دهد.

مکعب روبیک GoCube اطلاعات حرکات کاربر را در خود ذخیره می کند و می تواند کل پروسه شما را از ابتدا بر روی گوشی همراه از طریق اپ خود نمایش دهد. با استفاده از این اطلاعات کاربر می تواند راحت تر به حل این مکعب بپردازد.

این مکعب جدید از قابلیت مسابقه نیز پشتیبانی می کند که با این قابلیت کاربران می توانند دو نفری یا چند نفری مسابقه حل روبیک برگذار کنند.

“یودی دور” سازنده این مکعب روبیک جدید می گوید: “بازی روبیک فوق العاده است، اما بسیاری افراد به دنبال حل این مکعب و یادگیری آن نمی روند و برای آن ها حل این مکعب سخت به نظر می رسد. برای بسیاری افرادی که موفق به حل این مکعب شده اند هم راه حل های بسیاری وجود دارد که سرعت خود را بهبود ببخشند. GoCube اساس بازی را تغییر نمی دهد، این گجت، مکعب روبیک ها بهبود بخشیده و مدرن کرده است. با این گجت بازی روبیک مدرن، در دسترس، قابل اندازه گیری و اجتماعی تر شده است.”

بازی مکعب روبیک از دهه 70 میلادی تا کنون بیش از نیم میلیارد عدد فروخته شده است. این تعداد فروش این بازی را به محبوب ترین بازی پازل تاریخ بدل کرده است.

سازندگان این گجت امیدوارند سهمی از این بازار پر رونق فروش مکعب روبیک داشته باشند. باید منتشر عرضه این محصول بمانیم و ببینیم چقدر موفق خواهد بود.

در اینجا می توانید ایده جالب برای ساخت یک مکعب روبیک مغناطیسی را تماشا کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه