GoFundMe اکنون اجازه جمع آوری پول به صورت گروهی را هم می دهد

GoFundMe نام وب سایت و اپلیکیشنی است که افراد می توانند با استفاده از امکانات ویژه آن، برای هر اتفاقی از بقیه افراد درخواست سرمایه کنند و این سرمایه را به عنوان خیریه دریافت کنند و سهم کمی را هم به GoFundMe بدهند.

4 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
GoFundMe اکنون اجازه جمع آوری پول به صورت گروهی را هم می دهد

GoFundMe تماما بر مبنای خیریه بنا شده است. افراد می توانند برای هر اتفاقی پول جمع آوری کنند. مثلا اگر فردی برای هزینه دانشگاه به پول نیاز دارد می تواند صفحه ای ایجاد کند و با توضیحات از بازدید کنندگان درخواست پرداخت مبلغی را داشته باشد.

بسیاری از ارگان ها و سازمان های مختلف نیز در این وب سایت برای جمع آوری سرمایه درخواست پول می کنند.

افراد خیر زیادی روزانه در این سایت فعالیت می کنند و مبلغ بسیاری را برای برخی از این درخواست ها پرداخت می کنند.

شرکت GoFundMe در گذارشی اعلام کرده که از زمان شروع فعالیت وب سایت تاکنون مبلغ ۵ میلیارد دلار برای خیریه های گوناگون جمع آوری شده است.

این وب سایت و اپلیکیشن خیریه، ۵% از مبالغ جمع آوری شده را به عنوان سهم خود از مبلغ کم می کند و سپس مبلغ باقی مانده را به درخواست کننده انتقال می دهد.

اکنون GoFundMe  این قابلیت را به کاربران خود ارائه کرده است که گروه های مختلف برای یک اتفاق خاص صفحه درخواست سرمایه ایجاد کنند.

به عناون مثال هنگامی که یک زلزله رخ می دهد، اکنون همه می توانند به صورت گروه های جدا و یا تکی اقدام به درخواست خیریه کنند تا به افراد زلزله زده کمک شود.

در گذشته فقط یک فرد می توانست برای یک اتفاق خاص صفحه درخواست پول ایجاد کند ولی اکنون افراد با همکاری هم نیز می توانند برای خیریه سرمایه جذب کنند.

GoFundMe اما رقبای بسیاری نیز دارد و به تازگی فیسبوک نیز به این رقبا اضافه شده است.

فیسبوک گفته می شود تیمی به مجموعه کارمندان خود اضافه کرده که فقط بر روی امکانات قراردادن خیریه و درخواست پول توسط کاربر در فیسبوک تمرکز خواهند کرد.

باید دید شرکت GoFundMe می تواند با ارائه خدمات بیشتر به کاربران نگذارد که فیسبوک، این غول شبکه های اجتماعی با سرمایه فوق العاده، جای او را بگیرد و یا فیسبوک می تواند نو آوری های خود را در این زمینه نیز به رخ دیگر وب سایت ها بکشد و این بازار را از دست آن ها در بیاورد.

رای شما به "GoFundMe اکنون اجازه جمع آوری پول به صورت گروهی را هم می دهد" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن