سرویس Goodwall، شبکه مشابه LinkedIn برای دانش آموزان

کمپانی تازه تاسیس Goodwall برای گسترش شبکه "LinkedIn برای دانش آموزان" خود 10.8 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرد. این سرویس برای ارتباط بهتر دانش آموزش با دانشگاه ها و دانشجویان با کارافرینان طراحی شده است.

3.6 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
سرویس Goodwall، شبکه مشابه LinkedIn برای دانش آموزان

سرویس Goodwall اکنون بیش از یک میلیون کاربر دارد. مسئولان این وب سایت می گویند می خواهند از این ۱۰٫۸ میلیون دلاری که به عنوان سرمایه دریافت کرده اند، برای توسعه بیشتر سرویس خود استفاده کنند.

مدیران این سرویس، Goodwall را این گونه توصیف می کنند: Goodwall یک شبکه پرفشیونال برای استعداد های جوان است که به آن ها کمک می کند به نسخه بهتری از خودشان تبدیل شوند.

سرویس Goodwall به دانشجویان دانشگاه ها کمک می کند تا بیشتر با صاحبین مشاغل و شرکت ها در ارتباط باشند و همچنین به دبیرستانی ها کمک می کند تا دانشگاه های مناسب را بیابند.

بسیار از شرکت ها، اکنون از سنین پایین به دنبال استعداد های کارامد می گردند. Goodwall این موضوع را به طور کامل درک کرده است. آن ها سرویسی ارائه می دهند که شرکت ها بتوانند بهتر استعداد های جوان را شناسایی کرده و در آینده از آن ها در شرکت های خود استفاده کنند.

در سرویس Goodwall کاربران قادرند تاریخچه ای از فعالیت های علمی و کارگاهی خود بسازند که در انتخاب شدن آن ها در آینده توسط شرکت ها تاثیر بسیاری خواهد داشت.

بسیاری از دانش آموزان ممکن است در نمرات و کلاس های آکادمیک، فعالیت مناسبی نداشته باشند اما قادرند تا در زمینه های مختلف به فعالیت های علمی به صورت عملی بپردازند. سرویس Goodwall بسیار مناسب این افراد است تا استعداد های خود را در قالب فعالیت های عملی نشان ندهند نه در نتایج امتحاناتشان.

کمپانی Goodwall سرویس خود را برای استفاده افرادی در بین سنین ۱۴ تا ۲۴ سال در دسترس قرار داده است. این سرویس به شبکه “LinkedIn برای دانش آموزان” معروف شده است.

Taha Bawa، مدیرعامل این شرکت و یکی از موسسان آن می گوید: “ما از این مبلغی که به عنوان سرمایه دریافت کردیم ابتدا برای استخدام استعداد های جوان جدید استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم سرویس هایمان را بیشتر گسترش دهیم. ما فعلا فقط در آمریکا فعالیت می کنیم و تمرکز ما بر روی دانش آموزان آمریکایی است. ما به همراه دانش آموزان رشد خواهیم کرد”.

بیزینس مدل کمپانی Goodwall از راه ارائه خدمات جستجوی پیشرفته و آمار به شرکت هایی که قصد استخدام کارمند را دارند، کسب درامد خواهد کرد. احتمالا این سوریس در آینده نیز توجه سرمایه گذاران بیشتری را به خود جلب خواهد کرد. 

رای شما به "سرویس Goodwall، شبکه مشابه LinkedIn برای دانش آموزان" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن