پیسکل ۴ گوگل با کنترل از طریق حرکت دست و تشخیص چهره پیشرفته از راه می رسد!

گوگل تأیید می کند که گوشی همراه جدید پیکسل 4 او از حرکات دست از فاصله دور و همچنین بازکردن قفل توسط چهره پشتیبانی می کند. قبل تر نیز شایعه شده بود که موبایل پرچمدار و برتر گوگل در سال 2019، یعنی Pixel 4، دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند کنترل با حرکت دست بدون لمس می باشد و اکنون گوگل تائید کرده که آن شایعات درست بوده است.

گوگل بار دیگر شایعات مربوط به گوشی همراه پیکسل ۴ خود را قبل از عرضه رسمی به بازار تایید کرده است.

این بار تائید کرده است که این گوشی همراه با حرکات دست از راه دور و بدون لمس قابل کنترل خواهد بود که بسیار جالب و خارق العاده است.

این شرکت تأیید کرده است که تلفن های پرچمدار بعدی خود، با رادارهای خاص Soli برای تشخیص و حس حرکت دست همراه هستند که به شما امکان می دهند تا از فاصله دور و بدون لمس، آهنگ ها را برای عقب و جلو بردن به طرفین بکشید، مکالمات تلفنی را در حالت سایلنت یا سکوت قرار دهید و بسیاری از کارهای دیگر که با تکان دادن دست خود می توانید کلید های اصلی مختلف را کنترل کنید.

آن را یک واقعیت بالقوه پیشرفته تر نسبت به گوشی همراه جدید LG G8 در نظر بگیرید.

علاوه بر این، سنسورها و رادارهای خاص Soli نقش اصلی را در یکی از ویژگی های دیگر پیکسل ۴ ایفا خواهند کرد: باز کردن قفل از طریق تشخیص صورت به صورت بسیار امن.

لنز ها و سنسورهای جلو پیکسل ۴

در حالی که Google برای تشخیص واقعی چهره به دوربین های مادون قرمز آشنا متکی است، از این رادار نیز برای شناسایی هنگام رسیدن به تلفن شما و فعال کردن سنسورهای IR قبل از زمان تشخیص، استفاده می کند.

اگر همه چیز خوب پیش برود ، تلفن شما لحظه ای که آن را انتخاب می کنید قفل را باز می کند، و در اصل لازم نیست آن را بلند کنید یا به صفحه نمایش آن ضربه بزنید ، مانند مثلاً آی فون.

رویکرد پیکسل ۴ “تقریباً در هر جهت و سمتی” کار می کند و این گوشی همراه حتی به اندازه کافی ایمن است (داده های چهره در تراشه امنیتی Titan M باقی می ماند) که برای پرداخت و ورود به سیستم برنامه به خوبی کار می کند.

این شرکت به سرعت هشدار می دهد که Motion Sense یا کنترل از طریق حرکت دست فقط در کشورهای “منتخب” در دسترس خواهد بود ، و نشان می دهد که در بعضی از نقاط جهان به تصویب نظارتی برای رادار نیاز دارد.

در زیر می توانید ویدئویی از معرفی رسمی پیکسل ۴ را مشاهده کنید:

رمز و رازهای زیادی پیرامون پیکسل ۴ وجود دارند، از جمله تاریخ عرضه آن.

این شاید حتی”بعدا از امسال” از راه برسد.

با این حال ، گوگل برای این نسخه نسبت به گذشته بسیار شفاف تر عمل کرده است.

اضافه می کنیم که گوگل به گذشته به ویژگی های سخت افزاری منحصر به فرد تکیه می کند.

در جایی که ویژگی برجسته گوشی های پیکسل شامل پردازش هوش مصنوعی و سیستم فوق العاده قوی دوربین می باشد، و علاوه براین ها، شما می توانید مزایای متفاوتی برای خرید پیکسل ۴ در اختیار داشته باشید.

برای مطالعه بیشتر ببنید که سری موبایل های برتر پیکسل ۴ گوگل همراه با کنترل ژست حرکات دست عرضه می شوند، گوشی برتر پیکسل ۴ گوگل در سال ۲۰۱۹ با یک دوربین مربعی شکل عرضه می شود! یا سری موبایل های ارزان قیمت و جدید پیکسل ۳a گوگل در راه عرضه به بازار.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.