گوگل در Google Doodle روز کار ایالت متحده را جشن می گیرد

Google Doodle سالروز بسیاری از حرفه ها و صنایع مربوط به کارگرهای آمریکایی را در روز دوشنبه اول ماه سپتامبر جشن گرفته است. گوگل دودل روز دوشنبه را تعطیل نکرد، زمانی که کارگرهای آمریکایی به مناسبت روز کارگر در این روز در تعطیلات رسمی به سر می بردند.

4 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
گوگل در Google Doodle روز کار ایالت متحده را جشن می گیرد

Google Doodle یک تغییر ویژه و موقت در لوگو مربوط به صفحات اصلی گوگل می باشد، گوگل در هنگام تعطیلات، رویدادها و دستاوردهای گوناگون بشری، به افراد سراسر دنیا در صفحه جست و جو خود آن موضوع را یادآور می شود.

امسال نیز در روز دوشنبه قبل، گوگل، روز کار را با تغییر لگو و آرم قسمت جست و جو و برخی از صفحات اصلی خود، جشن گرفت.

این یک تعطیلات مربوط به دولت فدرال ایالت متحده است که از سال ۱۸۹۴ در جریان بوده است، زمانی که آن را توسط رئیس جمهور آن زمان آمریکا، گرور کلیولند (Grover Cleveland) به امضاء رساندند، در این روز آمریکایی ها به طور سنتی تعطیل می باشند و برگزاری مجلس کباب پزی در پارک ها، رفتن به پیک نیک، شرکت در جلسات خانوادگی و سفر به ساحل، را جشن می گیرند.

روز کار و نخستین دوشنبه ماه سپتامبر، روزی است که کارگران کشور آمریکا و جنبش کارگری این کشور آن را به رسمیت می شناسد و به آن افتخار می کنند، علاوه بر انتصاب غیر رسمی که در تابستان نیز برگذار می شود.

گوگل گفت: “امروزه Doodle از تمام افرادی که به سختی کار می کنند، از پزشکان، آشپز ها، لوله کش ها، کارگران ساختمانی و یا سایر حرفه ها تقدیر و سپاس می کنند.

هر دو Peter J. McGuire، همکاران فدراسیون کار در آمریکا و Matthew Maguire، دبیر اتحادیه کارگری مرکزی، با پیشنهاد تعطیلات رسمی موافقت دارند و آن را یک روز مقدس به حساب می آورند.

رای شما به "گوگل در Google Doodle روز کار ایالت متحده را جشن می گیرد" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن